Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2017 » Декабрь » 23 » Автоцентр «Інтерциклон» мережі Бош Авто Сервіс – «Найкраща мультибрендова СТО 2017» в Україні

Размещение новостей компаний

Автоцентр «Інтерциклон» мережі Бош Авто Сервіс – «Найкраща мультибрендова СТО 2017» в Україні

Распечатать: Автоцентр «Інтерциклон» мережі Бош Авто Сервіс – «Найкраща мультибрендова СТО 2017» в Україні | Комментировать: Автоцентр «Інтерциклон» мережі Бош Авто Сервіс – «Найкраща мультибрендова СТО 2017» в Україні
Визначено переможців 3-го всеукраїнського конкурсу «Найкраща СТО 2017»

На початку грудня пройшов фінал конкурсу «Найкраща СТО 2017», де автомайстерні мережі Bosch Service отримали почесні нагороди від авторитетного українського веб-видання «АвтоБазар» і увійшли до рейтингу «ТОП 100 СТО України».

З 11 липня по 20 листопада 2017 року автомобільний інтернет-портал AvtoBazar організував 3-й всеукраїнський конкурс «Найкраща СТО 2017», у ході якого були визначені найкращі спеціалізовані станції технічного обслуговування в Україні. Змагання проходило у два етапи: проведення відкритого онлайн-голосування автовласників, які оцінювали рівень обслуговування автомайстерень на основі власного досвіду, а також визначення переможців експертним журі ринку автосервісу. Усього у конкурсі взяло участь 254 станції технічного обслуговування, які боролися за звання найкращих у 13 номінаціях. Спеціальна комісія оцінювала СТО за 20 різними критеріями, а саме – за зручністю розміщення станції, впізнаваністю, програмами лояльності, чистотою і завантаженістю, рівнем обслуговування клієнтів та ін.

За результатами конкурсу вже другий рік поспіль «Найкращою мультибрендовою СТО» стає автосервіс «Інтерциклон» мережі Бош Авто Сервіс. «Інтерциклон» має відповідні атестаційні документи, сертифікати якості і дипломи спеціалістів, і пропонує своїм клієнта високоякісне обслуговування автомобілів усіх марок, а також ремонт будь-якого рівня складності і встановлення всіх видів додаткового обладнання.

Ще три автомайстерні мережі Бош Авто Сервіс увійшли до списку переможців 2017 року:Бош Авто Сервіс «Тандем» (м. Чернівці) отримав лідерське звання «Найкраща СТО з ремонту кузова у західному регіоні», Бош Авто Сервіс «112 Україна» (м. Львів) посів перше місце у категорії «Найкраща СТО Львівської області, а Бош Авто Сервіс «Бровакар» (м. Бровари) – «Найкраща СТО Київської області».

Костянтин Кляхін, керівник відділу розвитку автосервісних концепцій компанії Bosch в Україні та Молдові, прокоментував перемогу: «Bosch Car Service – одна з наймасштабніших міжнародних мереж автомайстерень, що відповідає високим стандартам сервісу і надає широкий спектр послуг, у тому числі технічне обслуговування, якісний ремонт автомобілів і комп’ютерну діагностику з використанням високоточного обладнання. Ми пишаємося тим, що наші партнери не перший рік поспіль отримують визнання як від автолюбителів, так і від експертів ринку, і продовжують удосконалювати робочі процеси. Такий успіх говорить про довіру українських клієнтів до глобальної мережі і про високий рівень професіоналізму її персоналу та керівництва».

У світі мережа Bosch Service розпочалась із заснування майстерні у Гамбурзі у 1921 році. На теперішній день понад 15 тис. станцій Bosch Service діють у 125 країнах світу. Усі СТО мережі оснащені найсучаснішими діагностичними системами для швидкого і точного усунення несправностей, а персонал отримав відповідне навчання. Зі свого боку, компанія Bosch надає своїм партнерським станціям постійну технічну підтримку.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Автоцентр «Інтерциклон» мережі Бош Авто Сервіс – «Найкраща мультибрендова СТО 2017» в Україні
Увеличить: Автоцентр «Інтерциклон» мережі Бош Авто Сервіс – «Найкраща мультибрендова СТО 2017» в Україні Увеличить: Автоцентр «Інтерциклон» мережі Бош Авто Сервіс – «Найкраща мультибрендова СТО 2017» в Україні
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 242 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz