Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Производство » 2019 » Сентябрь » 2 » Автомобілі-самоскиди КрАЗ-7133С4 - для ГЗК

Размещение новостей компаний

Автомобілі-самоскиди КрАЗ-7133С4 - для ГЗК

Распечатать: Автомобілі-самоскиди КрАЗ-7133С4 - для ГЗК | Комментировать: Автомобілі-самоскиди КрАЗ-7133С4 - для ГЗК
Кременчуцький автозавод виконав чергове замовлення Біланівського гірничозбагачувального комбінату. Відвантажено автомобіль-самоскид КрАЗ-7133С4, на який український виробник навісного обладнання – «Завод Кобзаренка», встановить відвал гідравлічний, призначений для підгортання снігу. Аналогічні зразки КрАЗ-7133С4 уже працюють на БГЗК, відгуки про їх роботу – позитивні.

КрАЗ-7133С4 призначений для перевезення сипучих і навалочних вантажів усіма видами доріг. Вантажопідйомність дозволяє перевозити до 26 тонн. Основне призначення - експлуатація в кар’єрах, на розробках родовищ корисних копалин, дорожньому та промисловому будівництвах, транспортуванні сипучих та навалочних вантажів
КрАЗ-7133С4 використовують цілорічно для перевезення різноманітних вантажів, під час прибирання снігу.

Автомобіль - самоскид КрАЗ-7133С4, колісної формули 8х4, двигун WP12 (Євро-5, потужність 430 к.с.), обсяг платформи – 20 м куб.; кабіна безкапотного типу, двомісна, з кондиціонером . Гальмівна система обладнана АБС. У кабіні є все необхідне для комфортної роботи: рульовий механізм інтегрального типу з додатковим силовим циліндром, функціональна панель приборів та інші додаткові опції, направлені на зменшення втомлюваності водія, збільшення рівня безпеки, зокрема, монітор камери заднього виду.

Для «АвтоКрАЗу» важливо продовжувати співпрацю з ГЗК, бо для забезпечення функціонування їх виробничо-технічної бази необхідна саме така спецтехніка, яку виготовляє Кременчуцький автозавод. «КрАЗ» також постачає гірничо-збагачувальним комбінатам автовишки, забивні машини, автоцистерни, автопаливозаправники, вахтові машини.
_____________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Автомобілі-самоскиди КрАЗ-7133С4 - для ГЗК
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 85 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz