Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Интернет и технологии » 2017 » Декабрь » 17 » Baidu використовує односокетні платформи AMD EPYC для своїх дата-центрів

Размещение новостей компаний

Baidu використовує односокетні платформи AMD EPYC для своїх дата-центрів

Распечатать: Baidu використовує односокетні платформи AMD EPYC для своїх дата-центрів | Комментировать: Baidu використовує односокетні платформи AMD EPYC для своїх дата-центрів
Компанія AMD (NASDAQ: AMD) і Baidu, Inc. (NASDAQ: BIDU), провідний китайський постачальник пошукових систем і технологій штучного інтелекту (AI), анонсували про початок підтримки процесорів AMD для рішень AI, big data та хмарних обчислень. Використання високої продуктивності обчислень та інноваційних функцій процесорів AMD EPYC™ на односокетній платформі дозволяє компанії Baidu ефективно оптимізувати і постачати своїм клієнтам великі обсяги для зберігання даних, а також покращені послуги обчислення. Починаючи з першого кварталу 2018 року Baidu планує розширювати використання процесорів AMD EPYC для глобальних дата-центрів.

«Завдяки високій продуктивності, односокетні процесори AMD EPYC забезпечують значну гнучкість налаштувань і ефективну роботу наших дата-центрів, що дозволяє Baidu надавати своїм клієнтам високоякісні послуги, – сказав Лю Чао, старший директор департаменту System Technologies при Baidu. – Місія Baidu полягає в спрощенні використання технологій у цьому складному світі, і ми постійно шукаємо та впроваджуємо передові рішення для бізнесу. Процесори AMD EPYC гарантують Baidu високий рівень енергоефективності і нові можливості обчислень».

«Компанія Baidu є лідером ринку інноваційних технологій для дата-центрів, і застосування наших процесорів AMD EPYC є ще одним вагомим кроком у напрямку розвитку провідних односокетних рішень, – сказав Скотт Айлор, корпоративний віце-президент і генеральний директор AMD Enterprise Solutions. – Для нас велика честь працювати разом з Baidu для розширення можливостей ринку і застосування процесорів AMD EPYC для вирішення робочих навантажень користувачів в усьому світі».

Процесори AMD EPYC підтримують 128 лінії PCIe® і забезпечують високу щільність (2,6X) вводу/виводу у порівнянні з іншими рішеннями1, що дозволяє Baidu досягти високого рівня ефективності. Поєднання процесорів EPYC, комп’ютерних обчислень і високої щільності вводу/виводу в односокетній конфігурації забезпечують оптимальну платформу для хмарних послуг Baidu нового покоління.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 279 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz