Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Недвижимость » 2018 » Июль » 9 » БАНК «АРКАДА» НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК «МАРІЧЕЙКА»

Размещение новостей компаний

БАНК «АРКАДА» НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК «МАРІЧЕЙКА»

Распечатать: БАНК «АРКАДА» НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК «МАРІЧЕЙКА» | Комментировать: БАНК «АРКАДА» НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК «МАРІЧЕЙКА»
11 липня 2018 року банк «АРКАДА» розпочне залучення коштів для фінансування будівництва нового житлового будинку «МАРІЧЕЙКА» (№7) у ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ».

Проектом передбачені одно-, дво-, та трикімнатні квартири з опорядження та дворівневі квартири без опорядження загальною площею від 36,41 м² до 74,60 м².

Базова ціна квадратного метра – 15 100 гривень (при розрахунку загальної вартості квартири необхідно враховувати коефіцієнти поверху та комфортності, а також винагороду банку – 1,9%).

УВАГА! Діють Програми лояльності ТОВ «БУДЕВОЛЮЦІЯ»:

1. Акція «Знижки у ж/б «МАРІЧЕЙКА»». При інвестуванні квартир у ж/б «МАРІЧЕЙКА» (№7) ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» загальна сума кожного платежу, який здійснюється за рахунок власних коштів зменшується на:

3% - за умов першого внеску* 50% (і більше), але менше 100%;

5% - за умов першого внеску* 100%.

Строк дії Програми лояльності ТОВ «БУДЕВОЛЮЦІЯ» Акція «Знижки у ж/б «МАРІЧЕЙКА»» з 11.07.2018 р. по 31.07.2018 р. (включно).**

2. Акція «Квартира для героя». Для учасників АТО, «Операції об’єднаних сил» та членів сім’ї загиблих на всі платежі при інвестуванні квартири у ж/б «МАРІЧЕЙКА» (№7) ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» діє знижка 10%.

Строк дії Програми лояльності ТОВ «БУДЕВОЛЮЦІЯ» Акція «Квартира для героя» з 09.04.2015 р. по 31.12.2022 р. (включно).**

3. Акція «Клуб постійних клієнтів». Знижка у розмірі 2% на кожний платіж в ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ», в період дії Програми лояльності Акції «Клуб постійних клієнтів».

Програма лояльності ТОВ «БУДЕВОЛЮЦІЯ» Акція «Клуб постійних клієнтів» діє у період з 30.12.2017 р. по 31.12.2018 р. (включно).**

* Перший внесок – одноразовий платіж, внесений за рахунок власних коштів єдиним платіжним документом.
**Програма лояльності може бути припинена достроково.

ПРИМІТКА

Укласти Договір на інвестування будівництва квартир 11 липня 2018 року Ви можете тільки в Головному банку за адресою: м. Київ, вул. Ольгинська, 3.
З 12 липня 2018 року укласти Договір на інвестування будівництва квартир можна буде у будь-якому відділенні банку «АРКАДА».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 235 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz