Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Строительство » 2018 » Январь » 12 » БАНК «АРКАДА» НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК у ж/к «ЕВРИКА»

Размещение новостей компаний

БАНК «АРКАДА» НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК у ж/к «ЕВРИКА»

Распечатать: БАНК «АРКАДА» НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК у ж/к «ЕВРИКА» | Комментировать: БАНК «АРКАДА» НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК у ж/к «ЕВРИКА»
11 січня 2018 року банк «АРКАДА» розпочне залучення коштів для фінансування будівництва 24–поверхового панельного житлового будинку №20 у ж/к «ЕВРИКА», що споруджується на проспекті Академіка Глушкова, 6, Голосіївського району міста Києва.

Проектом передбачені одно-, дво-, трикімнатні квартири з опорядженням та дворівневі квартири без опорядження загальною площею від 36,59 м² до 152,14 м².

Базова ціна квадратного метра – 15 000 гривень (при розрахунку загальної вартості квартири необхідно враховувати коефіцієнти поверху та комфортності, а також винагороду банку – 1,9%).

ПРИМІТКА

Укласти Договір на інвестування будівництва квартир 11 січня 2018 року Ви можете тільки в Головному банку за адресою: м. Київ, вул. Ольгинська, 3.
З 12 січня 2018 року укласти Договір можна буде у будь-якому відділенні банку «АРКАДА».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 318 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz