Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Март » 25 » БАНК «АРКАДА» НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК у ж/к «ЕВРИКА»

Размещение новостей компаний

БАНК «АРКАДА» НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК у ж/к «ЕВРИКА»

Распечатать: БАНК «АРКАДА» НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК у ж/к «ЕВРИКА» | Комментировать: БАНК «АРКАДА» НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК у ж/к «ЕВРИКА»
23 березня 2018 року банк «АРКАДА» розпочне залучення коштів для фінансування будівництва 24–поверхового панельного житлового будинку №25 у ж/к «ЕВРИКА», що споруджується на проспекті Академіка Глушкова, 6, Голосіївського району міста Києва.

Проектом передбачені одно-, дво- та трикімнатні квартири з опорядженням загальною площею від 36,42 м² до 76,53 м².

Базова ціна квадратного метра – 15 500 гривень (при розрахунку загальної вартості квартири необхідно враховувати коефіцієнти поверху та комфортності, а також винагороду банку – 1,9%).

УВАГА! Діють Програми лояльності ТОВ «АРКАДА-БУДІВНИЦТВО»:

1. Акція «Знижки у ж/к «ЕВРИКА»». При 100% першому внеску, який здійснюється за рахунок власних коштів одноразовим платежем, при інвестуванні квартир у ж/б №25 ж/к «ЕВРИКА» ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ ЗМЕНШУЄТЬСЯ НА 3%.

Строк дії Програми лояльності ТОВ «АРКАДА-БУДІВНИЦТВО» Акція «Знижки у ж/к «ЕВРИКА»»: з 23.03.2018 р. по 29.03.2018 р. (включно)*.

2. Акція «Квартира для героя». Для учасників АТО та членів сім’ї загиблих учасників АТО на всі платежі при інвестуванні квартири у ж/б №25 ж/к «ЕВРИКА» діє знижка 10%.

Строк дії Програми лояльності ТОВ «АРКАДА-БУДІВНИЦТВО» Акція «Квартира для героя»: з 04.03.2016 р. по 31.12.2020 р. (включно)*.

ПРИМІТКА

Укласти Договір на інвестування будівництва квартир 23 березня 2018 року Ви можете тільки в Головному банку за адресою: м. Київ, вул. Ольгинська, 3.

З 24 березня 2018 року укласти Договір можна буде у відділенні «ОСОКОРКИ», з 26 березня 2018 року укласти Договір можна буде у будь-якому відділенні банку «АРКАДА».


*Програма лояльності може бути припинена достроково.


* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 147 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz