Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Строительство » 2018 » Июнь » 12 » БАНК «АРКАДА» НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК У Ж/К «ЕВРИКА»

Размещение новостей компаний

БАНК «АРКАДА» НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК У Ж/К «ЕВРИКА»

Распечатать: БАНК «АРКАДА» НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК У Ж/К «ЕВРИКА» | Комментировать: БАНК «АРКАДА» НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК У Ж/К «ЕВРИКА»
12 червня 2018 року банк «АРКАДА» розпочне залучення коштів для фінансування будівництва нового монолітно-каркасного житлового будинку №28 у ж/к «ЕВРИКА», що споруджується на проспекті Академіка Глушкова, 6, Голосіївського району міста Києва.

Проектом передбачені одно-, дво- та трикімнатні квартири загальною площею від 35,17 м² до 99,45 м² та дворівневі квартири без опорядження.

Базова ціна квадратного метра – 16 500 гривень (при розрахунку загальної вартості квартири необхідно враховувати коефіцієнти поверху та комфортності, а також винагороду банку – 1,9%).

УВАГА! Діють Програми лояльності ТОВ «АРКАДА-БУДІВНИЦТВО»:

1. Акція «Доступні ціни». При інвестуванні квартир у ж/б №28 ж/к «ЕВРИКА» загальна сума кожного платежу, який здійснюється за рахунок власних коштів зменшується на:

3% - за умов першого внеску* 50% (і більше), але менше 100%;
5% - за умов першого внеску* 100%.

Строк дії Програми лояльності ТОВ «АРКАДА-БУДІВНИЦТВО» Акція «Доступні ціни» з 12.06.2018 р. по 26.06.2018 р. (включно)**.

2. Акція «Квартира для героя». Для учасників АТО та членів сім’ї загиблих учасників АТО на всі платежі при інвестуванні квартири у ж/б №28 ж/к «ЕВРИКА» діє знижка 10%.

Строк дії Програми лояльності ТОВ «АРКАДА-БУДІВНИЦТВО» Акція «Квартира для героя»: з 04.03.2016 р. по 31.12.2020 р. (включно)**.

3. Акція «Клуб постійних клієнтів». Знижка у розмірі 2% на кожний платіж в ж/к «ЕВРИКА», в період дії Програми лояльності Акції «Клуб постійних клієнтів».

Програма лояльності ТОВ «АРКАДА-БУДІВНИЦТВО» Акція «Клуб постійних клієнтів» діє у період: з 30.12.2017 р. по 31.12.2018 р. (включно)**.

*Перший внесок – одноразовий платіж, внесений за рахунок власних коштів єдиним платіжним документом.
**Програма лояльності може бути припинена достроково.

ПРИМІТКА

Укласти Договір на інвестування будівництва квартир 12 червня 2018 року Ви можете тільки в Головному банку за адресою:
м. Київ, вул. Ольгинська, 3.
З 13 червня 2018 року укласти Договір можна буде у будь-якому відділенні банку «АРКАДА».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 209 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz