Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Недвижимость » 2018 » Июль » 25 » БАНК «АРКАДА» НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК У Ж/К «ЕВРИКА»

Размещение новостей компаний

БАНК «АРКАДА» НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК У Ж/К «ЕВРИКА»

Распечатать: БАНК «АРКАДА» НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК У Ж/К «ЕВРИКА» | Комментировать: БАНК «АРКАДА» НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК У Ж/К «ЕВРИКА»
24 липня 2018 року банк «АРКАДА» розпочне залучення коштів для фінансування будівництва будівництва 24–поверхового панельного житлового будинку №27 (секція 1) у ж/к «ЕВРИКА», що споруджується на проспекті Академіка Глушкова, 6, Голосіївського району міста Києва.

Проектом передбачені однокімнатні та двокімнатні квартири загальною площею від 42,49 м² до 66,64 м² з опорядженням та дворівневі квартири без опорядження.

Базова ціна квадратного метра – 15 800 гривень (при розрахунку загальної вартості квартири необхідно враховувати коефіцієнти поверху та комфортності, а також винагороду банку – 1,9%).

УВАГА! Діють Програми лояльності ТОВ «АРКАДА-БУДІВНИЦТВО»:

1. Акція «Привабливі ціни».

Строк дії Акції «Привабливі ціни»» Програми лояльності ТОВ «АРКАДА-БУДІВНИЦТВО» з 24.07.2018 р. по 31.07.2018 р. (включно)**

2. Акція «Квартира для героя». Для учасників АТО, «Операції об’єднаних сил» та членів сім’ї загиблого на всі платежі при інвестуванні квартири у ж/б №27 ж/к «ЕВРИКА» діє знижка 10%.

Строк дії Акції «Квартира для героя» Програми лояльності ТОВ «АРКАДА-БУДІВНИЦТВО» з 04.03.2016 р. по 31.12.2020 р. (включно)**.

3. Акція «Клуб постійних клієнтів». Знижка у розмірі 2% на кожний платіж в ж/к «ЕВРИКА», в період дії Акції «Клуб постійних клієнтів» Програми лояльності ТОВ «АРКАДА-БУДІВНИЦТВО».

Строк дії Акції «Клуб постійних клієнтів» Програми лояльності ТОВ «АРКАДА-БУДІВНИЦТВО» з 30.12.2017 р. по 31.12.2018 р. (включно)**.

*Перший внесок – одноразовий платіж, внесений за рахунок власних коштів єдиним платіжним документом.
**Програма лояльності може бути припинена достроково.

ПРИМІТКА

З 25 липня 2018 року укласти Договір можна буде у будь-якому відділенні банку «АРКАДА».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 89 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz