Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Май » 15 » БАНК «АРКАДА» НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК «ВИРЛИЦЯ»

Размещение новостей компаний

БАНК «АРКАДА» НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК «ВИРЛИЦЯ»

Распечатать: БАНК «АРКАДА» НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК «ВИРЛИЦЯ» | Комментировать: БАНК «АРКАДА» НОВИЙ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК «ВИРЛИЦЯ»
15 травня 2018 року банк «АРКАДА» розпочне залучення коштів для фінансування будівництва нового житлового будинку «ВИРЛИЦЯ» (№6) у ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ».

Проектом передбачені одно-, дво-, та трикімнатні квартири з опорядження загальною площею від 36,41 м² до 74,60 м² та дворівневі квартири без опорядження.

Базова ціна квадратного метра – 14 700 гривень. (При розрахунку загальної вартості квартири необхідно враховувати коефіцієнти поверху та комфортності, а також винагороду банку – 1,9%).

Діють Програми лояльності ТОВ «БУДЕВОЛЮЦІЯ»: акція «Знижки у ж/б «ВИРЛИЦЯ»», акція «Квартира для героя», акція «Клуб постійних клієнтів».

Житловий масив «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» є географічним продовженням популярного серед інвесторів ж/м «ПАТРІОТИКА» (Дарницький район міста Києва).

Однак, ландшафт місцевості і наявність водойм робить його несхожим на жодний житловий комплекс у Києві. Гармонійне поєднання сучасних житлових будинків, об'єктів інфраструктури з унікальним природним середовищем робить цей житловий масив надзвичайно привабливим як для проживання так і для відпочинку.

За традицією, кожний житловий будинок матиме своє ім'я, пов'язане з назвами відомих озер і лиманів України. Якісь із цих назв прийшли до нас із сивої давнини, якісь виникли відносно нещодавно, але всі вони є частиною історії нашої прекрасної України.

Таким же красивим і комфортним буде і новий житловий масив.

Згодом інвесторам будуть запропоновані і інші будинки житлового масиву «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ».

ПРИМІТКА

Укласти Договір на інвестування будівництва квартир 15 травня 2018 року Ви можете тільки в Головному банку за адресою: м. Київ, вул. Ольгинська, 3.

З 16 травня 2018 року укласти Договір на інвестування будівництва квартир можна буде у будь-якому відділенні банку «АРКАДА».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 146 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz