Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Сентябрь » 1 » Банк ПІВДЕННИЙ пропонує дитячу платіжну картку #CoolCard

Размещение новостей компаний

Банк ПІВДЕННИЙ пропонує дитячу платіжну картку #CoolCard

Распечатать: Банк ПІВДЕННИЙ пропонує дитячу платіжну картку #CoolCard | Комментировать: Банк ПІВДЕННИЙ пропонує дитячу платіжну картку #CoolCard
З 1 вересня поточного року Банк ПІВДЕННИЙ запускає новий продукт – дитячу платіжну картку #CoolCard для дітей у віці від 6 до 18 років. Завдяки цьому фінансовому інструменту діти зможуть підготуватися до дорослого життя і навчитися відповідально ставитися до питання управління власним бюджетом.

«#CoolCard – це фінансовий інструмент у вигляді стильної платіжної картки, яка випускається як додаткова картка до основного рахунку батьків. Даний продукт порівняно з готівкою забезпечує більшу безпеку. #CoolCard від Банку ПІВДЕННИЙ дає можливість навчитися самостійно стежити за своїм бюджетом і розумно розпоряджатися кишеньковими грошима. При цьому батьки можуть володіти повною інформацією про витрати дитини», – прокоментував директор департаменту роздрібного бізнесу Банку ПІВДЕННИЙ Артем Семейнов.

Дитяча картка #CoolCard має ті самі властивості, що й «дорослі» банківські картки. Дитина зможе здійснювати оплату покупок (як у звичайних магазинах, так і в мережі Інтернет), знімати готівку і здійснювати переказ коштів. На дитячу картку Банку ПІВДЕННИЙ батьки можуть встановити видатковий ліміт. Картка випускається безкоштовно терміном до 3 років.

Як відзначають у Банку ПІВДЕННИЙ, батьки можуть оформити дитячу картку в будь-якому відділенні банку, звернувшись з необхідним пакетом документів на себе та дитину.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Банк ПІВДЕННИЙ пропонує дитячу платіжну картку #CoolCard
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 378 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz