Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2018 » Июнь » 25 » Безкапотний автомат - новий тягач КрАЗ

Размещение новостей компаний

Безкапотний автомат - новий тягач КрАЗ

Распечатать: Безкапотний автомат - новий тягач КрАЗ | Комментировать: Безкапотний автомат - новий тягач КрАЗ
Нова модель, яку Кременчуцький автозавод у своїй продуктовій лінійці ще не мав, щойно народилася на світ - повнопривідний сідельний тягач КрАЗ-6510ТЕ (6х6).

Технічні вимоги до новинки прописав замовник. Основні відмінності від решти тягачів КрАЗ - безкапотна кабіна з місцем для відпочинку, двигун потужністю 460 к.с., коробка – автомат, лебідка з гідроприводом та сідельно-зчіпний пристрій з трьома ступенями свободи під шворінь 3,5”.

У кабіні водію буде комфортно по-максимуму. Вона має два ергономічні сидіння, за якими розташоване місце для відпочинку. Інтегральний рульовий механізм типу «гвинт-шарикова гайка» із вбудованими розподілювачем та підсилювачем, сприятиме меншій втомленості водія. Панель приладів та кермо мають багато функціональних клавіш.

В наявності електропідйомники стекол дверей, додатковий обігрівач та кондиціонер, що також додасть комфорту і сприятиме продуктивності праці.

Двигун – потужністю 460 к.с., рядний, шестициліндровий. Його обладнано електромагнітною муфтою вентилятора, передпусковим підігрівачем, електричним підігрівом впускного колектора. Пуск двигуна здійснюється за допомогою електростартера, є можливість підключення діагностичного модуля. Коробка - автоматична , 6-ступенева, гідравлічна .
Роздавальна коробка - механічна, двоступенева, з міжосьовим диференціалом, що блокується, матеріал картера та кришки РК – високоміцний чавун.

Мости центральні, двоступеневі, одношвидкісні, з міжколісними диференціалами, із механізмами блокування диференціалів на середньому та задньому мостах.

Повна маса сідельного тягача КрАЗ-6510ТЕ - 28000 кг, а допустиме навантаження на сідельно-зчіпний пристрій - 17 000 кг.

Автопоїзд у складі тягача і напівпричепу, повною масою 65 000 кг, розвиває швидкість 65 км/год. Максимальний кут підйому, що долається автопоїздом, - 36 % (19°), боковий крен - 20 °, глибина броду, що долається - 1,2 м., радіус повороту тягача - 10 м

Колеса мають систему централізованої підкачки шин. Є механічна лебідка з гідроприводом, тяговим зусиллям 15 т, 63-метровим тросом ф 22, розташована на рамі за кабіною. Вона призначена для витягування власними засобами техніки на напівпричіп.

Сідельно-зчіпний пристрій «Georg Fisher» SK-HD 38.36 G під шкворінь 3,5 дюйми, висотою 290 мм, висота підставки ≈385 мм, забезпечує:

- повний поворот зчіпного шкворня навколо своєї вертикальної осі;
- поворот в вертикальній повздовжній площині симетрії СЗП на кут не менше +17º / -14º;
- поворот в вертикальній поперечній площині вліво та вправо на кут не більше ±7 º.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Безкапотний автомат - новий тягач КрАЗ
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 192 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz