Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2017 » Ноябрь » 7 » Безлімітний мобільний інтернет тепер в нових тарифах «Київстар Все разом»

Размещение новостей компаний

Безлімітний мобільний інтернет тепер в нових тарифах «Київстар Все разом»

Распечатать: Безлімітний мобільний інтернет тепер в нових тарифах «Київстар Все разом» | Комментировать: Безлімітний мобільний інтернет тепер в нових тарифах «Київстар Все разом»
З 7 листопада 2017 року лідер телеком-ринку України запускає нову лінійку тарифів «Київстар Все разом» з безлімітним 3G, «Домашнім інтернетом» та «Домашнім ТВ», які тепер ще дешевші.

«Київстар Все разом» – це унікальний продукт. Ми пропонуємо всі свої телеком-послуги в одному пакеті, з одним рахунком на оплату та однієї великою знижкою! Зараз ми зробили тарифи ще краще: як по наповненню, так і за ціною, щоб дати можливість користуватися простими, зрозумілими і недорогими послугами ще більшій кількості українців», – коментує Максим Купко, керівник напрямку FTTB Київстар.

Головні переваги нових тарифів:

1. Вартість пакета послуг: мобільний зв'язок, «Домашній інтернет» та «Домашнє ТБ» – від 110 до 155 гривень;
2. Знижка на всі послуги складе 50% незалежно від тарифу;
3. «Домашнє ТБ» у всіх тарифах тепер в подарунок;
4. Збільшена швидкість фіксованого інтернету – 100 Мб/c для всіх;
5. У тарифі «Все разом. Екстра» – безлімітний мобільний інтернет без обмежень трафіку.

Нова лінійка тарифів включає «Все разом. Плюс», «Все разом. Смарт» та «Все разом. Екстра».

У тарифі з максимальним наповненням – «Все разом Екстра» – «Домашній інтернет» та «Домашнє ТБ», необмежені дзвінки в мережі Київстар, 300 хвилин для дзвінків на мережі інших мобільних операторів і безлімітний мобільний інтернет без обмежень.

У тарифах «Все разом. Плюс» і «Все разом. Смарт» – необмежені дзвінки в мережі Київстар, 50 і 100 хвилин для дзвінків на мережі інших мобільних операторів, 3 Гб і 6 Гб мобільного інтернету відповідно, нетарифіковані соціальні мережі й додатки, у тому числі і Youtube*.

Уперше тарифи «Київстар Все разом», які об'єднують послуги мобільного зв'язку, фіксованого інтернету та телебачення, були представлені в листопаді 2016 року. Це унікальний для України комплексний продукт, який пропонує абонентам Київстар доступ до трьох послуг з простим керуванням та оплатою з одного рахунку. Уже зараз послугою користуються більше 100 тисяч абонентів, переконавшись у її зручності.

Детальну інформацію про умови нових тарифних планів можна знайти на офіційному сайті компанії в розділі «Все разом».

* Дата-трафік у додатку Youtube не тарифікується у тарифі «Все разом. Смарт».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 253 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz