Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2019 » Февраль » 12 » Близько 80 енергоменеджерів пройшли навчання за міжнародним стандартом ISO50001 у рамках Проекту ЮНІДО

Размещение новостей компаний

Близько 80 енергоменеджерів пройшли навчання за міжнародним стандартом ISO50001 у рамках Проекту ЮНІДО

Распечатать: Близько 80 енергоменеджерів пройшли навчання за міжнародним стандартом ISO50001 у рамках Проекту ЮНІДО | Комментировать: Близько 80 енергоменеджерів пройшли навчання за міжнародним стандартом ISO50001 у рамках Проекту ЮНІДО
«Вітаю фахівців, які успішно пройшли курс із впровадження енергоменеджменту в промисловості за міжнародним стандартом ISO50001», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, підписуючи сертифікати, які невдовзі отримають енергоменеджери.

Навчання проводиться у рамках Проекту ЮНІДО UKRIEE (http://www.ukriee.org.ua) за підтримки Держенергоефективності.

Як відомо, промисловість в Україні – один з найбільш енергоємних секторів.

Тому енергоменеджмент – це перший необхідний крок до розумного управління енергоресурсами, що дозволить підприємствам:
 оптимізувати енергоспоживання;
 випускати конкурентоспроможну продукцію;
 скорочувати викиди СО2.

Що стосується впровадження стандартів серії ISO50000, то це визнаний у всьому світі підхід до підвищення енергоефективності на підприємствах завдяки енергоменеджменту.

Як показує практика, підприємства, які реалізують систему енергоменеджменту, при мінімальних капіталовкладеннях протягом перших років вже отримують підвищення енергоефективності на 10-20%.

«Тож дякую партнерам за допомогу в стимулюванні підвищення енергоефективності у промисловості та забезпеченні ринку України висококваліфікованими енергоменеджерами», - повідомив С.Савчук.

Підписані сертифікати доповнять загальний перелік сертифікованих фахівців з енергетичного менеджменту на сайті Держенергоефективності: http://saee.gov.ua/uk/business/energetichny-audit-ta-manadzhment.

«Закликаю всіх охочих проходити навчання та підвищувати кваліфікацію у питаннях енергоменеджменту, енергоаудиту та сертифікації енергоефективності будівель!», - наголосив Сергій Савчук.

_______________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 90 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz