Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2017 » Июль » 12 » «Бориспіль» - хаб став на 37% популярнішим серед іноземців

Размещение новостей компаний

«Бориспіль» - хаб став на 37% популярнішим серед іноземців

Распечатать: «Бориспіль» - хаб став на 37% популярнішим серед іноземців | Комментировать: «Бориспіль» - хаб став на 37% популярнішим серед іноземців
У першому півріччі 2017 року Міжнародний аеропорт «Бориспіль» обслугував 4,74 млн пасажирів та забезпечив планове зростання пасажиропотоку на 30%. Реалізація хабової моделі розвитку аеропорту сприяла збільшенню частки трансферних пасажирів на 37% до 1,3 млн осіб у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року (0,94 млн пасажирів).

Нарощення динаміки розвитку аеропорту також стимулювало збільшення кількості рейсів з 33 тис. (6 місяців 2016 р.) до майже 41 тис. літаковильотів. Планові заходи з розбудови авіахабу дозволили «Борисполю» за півроку збільшити частку міжнародних рейсів на 22% та значно підвищити популярність авіаперельотів через ДП МА «Бориспіль».

Нагадаємо, 25 червня аеропорт «Бориспіль» досяг рекордного денного пасажиропотоку за весь час своєї роботи, обслугувавши 39 594 пасажирів за день. Найбільший пасажиропотік було відзначено у напрямку Анталії, до якої протягом дня вирушило 5 970 пасажирів.

У жовтні 2016 аеропорт був близьким до даного рекорду. Тоді під час чартерної «хасидської програми» за день було обслуговано 39 241 пасажирів.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 1038 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz