Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2017 » Август » 5 » «БОРИСПІЛЬ» ОЦІНИВ ПУНКТУАЛЬНІСТЬ АВІАКОМПАНІЙ У ПЕРШОМУ ПІВРІЧЧІ 2017 РОКУ

Размещение новостей компаний

«БОРИСПІЛЬ» ОЦІНИВ ПУНКТУАЛЬНІСТЬ АВІАКОМПАНІЙ У ПЕРШОМУ ПІВРІЧЧІ 2017 РОКУ

Распечатать: «БОРИСПІЛЬ» ОЦІНИВ ПУНКТУАЛЬНІСТЬ АВІАКОМПАНІЙ У ПЕРШОМУ ПІВРІЧЧІ 2017 РОКУ | Комментировать: «БОРИСПІЛЬ» ОЦІНИВ ПУНКТУАЛЬНІСТЬ АВІАКОМПАНІЙ У ПЕРШОМУ ПІВРІЧЧІ 2017 РОКУ
Аеропорт «Бориспіль» продовжує аналізувати якість роботи авіакомпаній та пропонує рейтинг пунктуальності за період з 1 січня по 30 червня 2017 року. Варто відзначити, що авіакомпанії значно покращили результат, підвищивши регулярність вильотів за розкладом у порівнянні з минулорічними рейтингами.

Протягом півріччя поточного року пасажирські авіаперевезення з регулярністю вище 90% забезпечили: «Czech Airlines», «Aegean» та «Georgian Airlines». До «золотої середини» з пунктуальністю від 70 до 90% потрапили: «Austrian Airlines», «Lufthansa», «Windrose Airlines», «Air Arabiа», «AirBaltic», «Міжнародні авіалінії України», «Air France», «Azur Air Ukraine», «Anda Air», «Azerbaijan Airlines», «Дніпроавіа», «KLM», «Turkish Airlines», «British Airways», «Ellin Air», «Atlasjet Ukraine», «LOT», «UM Air», «Bravo Airways».

Генеральний директор ДП МА «Бориспіль» Павло Рябікін відзначив, що регулярна аналітика відправлення рейсів за розкладом є важливою складовою сервісної політики аеропорту. «Аналіз пунктуальності авіакомпаній, які співпрацюють з «Борисполем», дозволяє нам більш ефективно коригувати спільну роботу. При збільшенні пасажиропотоку та кількості рейсів через авіаційний хаб, яким є «Бориспіль», зростають й відповідні ризики, і ми маємо пильно контролювати наш авіатрафік», - зауважив Павло Рябікін.

Нагадаємо, що у першому півріччі 2017 року Міжнародний аеропорт «Бориспіль» обслугував 4,74 млн пасажирів та забезпечив планове зростання пасажиропотоку на 30%. За 6 місяців частка трансферних пасажирів збільшилася на 37% до 1,3 млн осіб, а кількість рейсів з 33 тис. (6 місяців 2016 р.) до майже 41 тис. літаковильотів. Планові заходи з розбудови авіахабу дозволили «Борисполю» за півроку збільшити частку міжнародних рейсів на 22%.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 934 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz