Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2017 » Октябрь » 10 » «БОРИСПІЛЬ» ЗАПРОШУЄ НА КОНЦЕРТ-ПРИСВЯТУ ГІДНОСТІ ТА ПАТРІОТИЗМУ

Размещение новостей компаний

«БОРИСПІЛЬ» ЗАПРОШУЄ НА КОНЦЕРТ-ПРИСВЯТУ ГІДНОСТІ ТА ПАТРІОТИЗМУ

Распечатать: «БОРИСПІЛЬ» ЗАПРОШУЄ НА КОНЦЕРТ-ПРИСВЯТУ ГІДНОСТІ ТА ПАТРІОТИЗМУ | Комментировать: «БОРИСПІЛЬ» ЗАПРОШУЄ НА КОНЦЕРТ-ПРИСВЯТУ ГІДНОСТІ ТА ПАТРІОТИЗМУ
Аеропорт «Бориспіль» знову готує музичний сюрприз для своїх пасажирів. 12 жовтня у четвер о 17:00 в зоні вильоту терміналу D їх вітатиме Національна капела бандуристів України імені Г.Майбороди. Колектив готується до святкування свого столітнього ювілею та присвячує події нову концертну програму «О, Україно! О, рідна Ненько!»

Віртуози капели хочуть розділити прийдешнє свято з якомога більшою кількістю слухачів, і особливу увагу приділили саме авіамандрівникам, що відлітають з «Борисполя». В рамках святкових виступів капела виконуватиме твори, які об’єднує важлива тема - боротьба Української держави за свою Незалежність. Для слухачів лунатимуть пісні, що надихають до мужності, честі, гідності та патріотизму від епохи Козаччини до нашого сьогодення.

В рамках нової програми музичний колектив також підготував для публіки несподівані сценічні рішення. Організатори виступу запевняють: «Такою капелу бандуристів ви ще ніколи не бачили!» Та закликають: «Будь справжнім українцем - підтримуй рідну пісню!»

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 126 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz