Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2017 » Октябрь » 11 » «БОРИСПІЛЬ» ЗАПРОШУЄ НА СВЯТО – ПРИСВЯТУ ГІДНОСТІ ТА ПАТРІОТИЗМУ

Размещение новостей компаний

«БОРИСПІЛЬ» ЗАПРОШУЄ НА СВЯТО – ПРИСВЯТУ ГІДНОСТІ ТА ПАТРІОТИЗМУ

Распечатать: «БОРИСПІЛЬ» ЗАПРОШУЄ НА СВЯТО – ПРИСВЯТУ ГІДНОСТІ ТА ПАТРІОТИЗМУ | Комментировать: «БОРИСПІЛЬ» ЗАПРОШУЄ НА СВЯТО – ПРИСВЯТУ ГІДНОСТІ ТА ПАТРІОТИЗМУ
Аеропорт «Бориспіль» знову готує культурний сюрприз для своїх пасажирів.

12 жовтня у четвер о 17:00 в зоні вильоту терміналу D гості стануть свідками одразу двох заходів, приурочених прийдешньому святкуванню Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України.

Національна капела бандуристів України імені Г.Майбороди подарує аеропорту нову концертну програму «О, Україно! О, рідна Ненько!», яку підготувала в рамках святкування прийдешнього сторічного ювілею.

Віртуози капели хочуть привітати якомога більшу кількістю слухачів, і особливу увагу приділили саме авіамандрівникам, що відлітають з «Борисполя». Капела виконуватиме твори, які об’єднує важлива тема -
боротьба Української держави за свою Незалежність. Для слухачів лунатимуть пісні, що надихають до мужності, честі, гідності та патріотизму від епохи Козаччини до нашого сьогодення.

В свою чергу Фонд «Артанія» разом з аеропортом відкриють нову експозицію Галереї національної гордості та презентують роботи Народного художника України Данила Андрійовича Антонюка. Творчість майстра сповнена глибокого символізму, заглиблена в традицію народного мистецтва, інтерпретує історичні події та знаходиться під впливом українських легенд і міфів.

Запрошуємо усіх бажаючих відзначити прийдешні свята разом з аеропортом «Бориспіль»!

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 195 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz