Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2016 » Сентябрь » 29 » Боротьбу з крадіжками у «Борисполі» буде посилено - результати прес-брифінгу

Размещение новостей компаний

Боротьбу з крадіжками у «Борисполі» буде посилено - результати прес-брифінгу

Распечатать: Боротьбу з крадіжками у «Борисполі» буде посилено - результати прес-брифінгу | Комментировать: Боротьбу з крадіжками у «Борисполі» буде посилено - результати прес-брифінгу
Аеропорт «Бориспіль» буде постійно посилювати заходи боротьби з крадіжками з багажу пасажирів. Про це повідомив керівник аеропорту Євгеній Дихне у ході прес-брифінгу, який було присвячено попереднім підсумкам роботи служби розслідувань крадіжок з багажу за результатами перших трьох місяців роботи. «На теперішній час, розслідуванням крадіжок з багажу на підприємстві займається вже два детективи. Роботу спецвідділу ми розцінюємо як ефективну. Подальші кроки в цьому напрямку буде вдосконалено, перелік заходів буде розширюватись. Колектив підприємства має бути повністю очищено від нечистих на руку працівників», - зазначив він.

Одним з головних досягнень на цей час Є.Дихне назвав те, що підприємство значно покращило якість та оперативність зв'язку з пасажирами з зазначеного питання. Як неодноразово наголошувалося раніше, саме фактор часу має ключове значення для успіху у справі розшуку. Крім того, за досить незначний проміжок часу роботи детективів, ними на практиці відпрацьовано основні форми та методи виявлення крадіїв та доведення їхньої провини.

Згідно даних, оприлюднених керівником спецвідділу розслідувань крадіжок з багажу, Фастовець М.В., у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року за три місяці роботи кількість звернень щодо крадіжок виросла втричі. На її переконання, це свідчить про обізнаність пасажирів про існування Служби та зростання довіри до детективів. Ними наразі опрацьовано 46 звернень пасажирів. У десяти випадках внаслідок слідчих дій речі було знайдено та повернуто власникам. 22 звернення стосувалися речей, які зникли за межами аеропорту «Бориспіль». Це могло статися або на борту літака, або на території іншого аеропорту. Три справи розкрито та передано до поліції. В двох випадках повідомлення виявилися неправдивими. Детальне розслідування не вдалося провести лише за чотирма зверненнями. Причиною послужило несвоєчасне (занадто запізніле) звернення пасажирів.

У ході прес-брифінгу керівник Служби розшуку Марина Фастовець просила представників ЗМІ довести до пасажирів думку про те, що ключовим у справі оперативного та ефективного реагування на звернення є фактор часу. Звертатися необхідно відразу, як тільки виявлено нестачу тієї чи іншої речі. Нагадаємо, до детективів аеропорту Бориспіль пасажири можуть звертатися за номером телефону: 073-7-702-702; на електрону пошту – anti-theft@kbp.aero; в Skype - anti-theft-kbp, а також на сторінці аеропорту в Facebook.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 939 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz