Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Оборудование » 2017 » Декабрь » 5 » Bosch назвав найкращих механіків мережі Бош Авто Сервіс

Размещение новостей компаний

Bosch назвав найкращих механіків мережі Бош Авто Сервіс

Распечатать: Bosch назвав найкращих механіків мережі Бош Авто Сервіс | Комментировать: Bosch назвав найкращих механіків мережі Бош Авто Сервіс
Компанія Bosch провела конкурс механіків Бош Авто Сервіс, присвячений 90-річчю гальмівних систем Bosch. Конкурс мав на меті не лише визначити й заохотити найкращих, а й підтвердити рівень технічної грамотності спеціалістів сертифікованих майстерень. «Усі 15 років, що я працюю у компанії, я вірю у якість Bosch, - сказав на церемонії нагородження Олександр Лізун, регіональний керівник підрозділу з розвитку автосервісних концепцій у Росії, Україні, Закавказзі і Середній Азії. – Цього року наш центральний офіс провів дослідження у шести найбільших країнах світу, і виявилося, що 60% водіїв, які ніколи не обслуговувались на Бош Авто Сервіс, асоціюють його з якісним і надійним сервісом. Ми хочемо бути упевнені, що клієнти Бош Авто Сервіс отримають таке саме якісне обслуговування, і саме для підтвердження рівня професійної майстерності проводяться такі конкурси. А запорукою якісного виконання робіт є дотримання технологій ремонту й обслуговування автомобілів».

Конкурс проходив у два етапи. Спочатку механіки СТО Бош Авто Сервіс протягом місяця проходили онлайн-тестування з гальмівних систем. За результатами першого етапу 83% учасників набрали понад 80% балів, що є дуже високим результатом. До фіналу конкурсу пройшли 9 механіків, які набрали максимальну кількість балів.

Фінал відбувся у навчальному центрі Bosch у Києві і передбачав оцінювання не тільки теоретичних знань з діагностики гальмівних систем, але і практичних навичок: конкурсанти мали замінити гальмівний диск і колодки на одному колесі, максимально дотримуючись інструкції виробника, викладеної у Bosch ESI[tronic]. Кожен крок контролювали і фіксували у спеціальній анкеті експерти з компанії Bosch. Теоретична підготовка оцінювалася максимум у 9 балів, практична – у 100. Час, витрачений на виконання практичного завдання, був останнім з критеріїв, що бралися до уваги.

Усі фіналісти отримали у подарунок набори електроінструменту Bosch, а троє переможців разом з керівниками своїх станцій техобслуговування отримають можливість відвідати випробувальний полігон Bosch у м.Жювенкур-е-Дамарі (Франція).

Перше місце посів Олександр Комарницький (СТО «Автохелф», м.Вінниця). Віталій Курмак (СТО «Універсальна», м.Запоріжжя) завоював друге місце. Третє місце – за Олегом Мартиновим («Полтаваавтозапчастина», м.Полтава). Решта учасників представляли Косів, Костопіль, Рівне, Білу Церкву, Кременчуг та Київ.

Костянтин Кляхін, керівник відділу із розвитку автосервісних концепцій компанії Bosch в Україні: «Тренери Навчального центру Bosch, які складали журі цього конкурсу, відзначили досить високу складність завдань і першокласний рівень підготовки механіків Бош Авто Сервіс. Такі конкурси дають нам чітке уявлення про знання і навички спеціалістів партнерських майстерень і сприяють підвищенню рівня їхньої підготовки. Я радий, що усі учасники показали відмінний рівень знань, про що свідчить напружена боротьба за призові місця. Долю поїздки вирішували 1-2 бали, і це означає, що клієнти Бош Авто Сервісу отримують дійсно ту якість обслуговування, на яку розраховують, побачивши на станції вивіску Bosch».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Bosch назвав найкращих механіків мережі Бош Авто Сервіс
Увеличить: Bosch назвав найкращих механіків мережі Бош Авто Сервіс Увеличить: Bosch назвав найкращих механіків мережі Бош Авто Сервіс
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 296 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz