Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Электроника » 2019 » Август » 4 » Бренд HONOR розпочинає продажі HONOR 20 в Україні

Размещение новостей компаний

Бренд HONOR розпочинає продажі HONOR 20 в Україні

Распечатать: Бренд HONOR розпочинає продажі HONOR 20 в Україні | Комментировать: Бренд HONOR розпочинає продажі HONOR 20 в Україні
HONOR оголошує про старт продажів смартфона HONOR 20 в Україні. Рекомендована роздрібна ціна становитиме 12999 грн. З 1 по 18 серпня модель буде доступна за спеціальною ціною 11999 грн. HONOR 20 буде представлено у мережах магазинів COMFY, Eldorado, MOYO, Rozetka, TTT, Фокстрот та Цитрус у двох кольорах: опівнічний чорний та сапфіровий синій.

Бренд HONOR представляє в Україні нову модель з лінійки HONOR 20 Series – HONOR 20. Флагманська камера та технологія штучного інтелекту в смартфоні відкривають можливості для високоякісної фото- й відеозйомки.

Камера HONOR 20 складається з 4-х об'єктивів: основний 48 МП сенсор, 16 МП ширококутний сенсор з кутом зйомки 117 °, 2 МП сенсор для ефекту боке та 2 МП об'єктив для макрозйомки, який дозволяє знімати з відстані 4 см. Задня панель смартфона виконана з 2.5D скла з використанням технології динамічної голографії Triple 3D Mesh. В Україні HONOR 20 буде представлено у двох кольорах: опівнічний чорний та сапфіровий синій.

Офіційні продажі моделі розпочинаються в Україні 1 серпня. Рекомендована роздрібна ціна становитиме 12999 грн. До 18 серпня HONOR 20 можна придбати за спеціальною ціною 11999 грн. у мережах магазинів COMFY, Eldorado, MOYO, Rozetka, TTT, Фокстрот та Цитрус.
________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Бренд HONOR розпочинає продажі HONOR 20 в Україні
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 101 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz