Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2018 » Апрель » 9 » Британець James Zabiela виступить в Bel Etage 8 червня

Размещение новостей компаний

Британець James Zabiela виступить в Bel Etage 8 червня

Распечатать: Британець James Zabiela виступить в Bel Etage 8 червня | Комментировать: Британець James Zabiela виступить в Bel Etage 8 червня
Один з найбільш технічних діджеїв всіх часів, британець Джеймс Забієла, продемонструє майстерність на майданчику з кращим концертним звуком у світі - столичному Bel Etage - 8 червня.

Якщо ви хоча б щось знаєте про електронну музику і слово "діджей" не асоціюється у вас з ведучим на радіо, ви точно знаєте, хто такий Джеймс Забієла. Так, це той самий вічно молодий геній і віртуоз діджеїнгу, який творить за пультом неймовірні дива! За рухами його рук неможливо встежити, як і дивитися за грою без подиву і дикого захвату. Він не просто зводить треки, Джеймс за пультом на очах у публіки створює щось нове, використовуючи 4 програвачі, ефектори та контролери. Діджей презентує публіці своє шоу “Balance”.

Організатор вечірки, Денис Шматов (VIRUS Music):
"Забі" - герой декількох поколінь, яскравий представник рідкісного виду діджеїв, які за пультом по-справжньому працюють. Він отримує кайф від діджеїнгу і змушує стежити за кожним своїм рухом, а не тільки піднімає вгору руки і робить сердечка з долонь. Ми дуже раді, що в щільному графіку Джеймса знайшлася дата для Києва. Його виступи - це must! Рекомендую вечірку всім, хто любить діджеїнг як мистецтво. До того ж, Bel Etage - затишний майданчик, де діджей знаходиться дуже близько до публіки.

На майданчику Bel Etage встановлена краща у світі концертна звукова система - L-Acoustics. Аналогів їй в Україні немає. Так що приходьте з друзями на першу WOW-вечірку в Bel Etage від VIRUS Music - дивуватися, ловити мурашки і танцювати до ранку.

Квитки ексклюзивно на Concert.ua
Кількість суворо обмежена. Вартість буде підвищуватись.
Початок о 23:00, закінчення о 06:00

Чому варто піти на шоу Джеймса Забієли?
1. Подивуватися інопланетній майстерності діджеїнгу.
2. Відчути денс-музику всім тілом.
3. Потанцювати так, ніби ніхто не дивиться. Тому що всі реально будуть дивитися на Джеймса.


* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Британець James Zabiela виступить в Bel Etage 8 червня
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 202 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz