Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Апрель » 9 » Британські банки пішли шляхом ПриватБанку

Размещение новостей компаний

Британські банки пішли шляхом ПриватБанку

Распечатать: Британські банки пішли шляхом ПриватБанку | Комментировать: Британські банки пішли шляхом ПриватБанку
Успішний досвід ПриватБанку з переведення операціоністів своїх відділень із застарілих комп’ютерів на мобільні планшети надихнув на зміни один з найбільших британських банків Lloyds Bank. Як повідомив BBC, банк Lloyds оголосив про плани скорочення сотні своїх класичних філій і перехід на формат міні-відділень, персонал яких буде «озброєний» планшетами та в першу чергу допомагатиме клієнтам використовувати системи автоматичного та електронного банкінгу.

Як зазначають представники Lloyds Bank, причиною таких змін політики банку стали «глибокі зміни в поведінці споживачів», які все частіше проводять банківські операції онлайн. Зокрема, британський банк планує закрити 400 класичних філій по всій Великобританії, замінивши їх на сучасні відділення, схожі на магазини Apple, в яких співробітники будуть обслуговувати клієнтів виключно за допомогою планшетів.

З початку 2014 року ПриватБанк впровадив у своїх відділеннях новий формат обслуговування клієнтів за допомогою iPad. Використання мобільних планшетів замість звичайних комп’ютерів дозволяє банку обслуговувати клієнтів більш оперативно та без черг.

За допомогою iPad співробітники відділень ПриватБанку надають клієнтам найпопулярніші послуги – від випуску кредитної картки та відкриття депозиту до оплати комунальних послуг і бронювання квитків на транспорт. Окрім того, у будь-якому відділенні клієнтам допоможуть завантажити та налаштувати платіжні додатки ПриватБанку на особистому смартфоні або планшеті.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 272 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz