Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Продукти харчування й напої » 2021 » Лютий » 22 » Бургер, борщ або вівсянка: чим снідають українці

Розміщення новин компаній

Бургер, борщ або вівсянка: чим снідають українці

Культура сніданків поза домом з'явилася в Україні не так давно. Карантинні обмеження внесли свої корективи і сприяли розвитку ще однієї тенденції — замовлення готових сніданків на будинок або в офіс. У сервісі доставки їжі Rocket вирішили проаналізувати і з'ясувати які страви люблять замовляти українці на сніданок.

Спойлер: вівсянка і круасани навіть не увійшли в топ-10 популярних сніданків

У період з 8 до 10 ранку смакові переваги українців не змінюються. Найбільше замовляють в цей час є Подвійний Фреш МакМафін. Також великою популярністю користується картопляник мережі закладів McDonald's.

Якщо виключити з рейтингу страви ресторанів швидкого харчування, фаворитами виявляться більш звичні нам сирники. А ось в категорії «напої» обійшлося без сюрпризів. Лідером виявився класичний лате.

Що стосується шанувальників пізнього сніданку. Виявилося, що Біг Мак меню є найпопулярнішою стравою в період з 10 до 11 ранку. Також, в цьому час клієнти Rocket активно замовляють чизбургери, а замість лате — пепсі.

Ті, хто віддає перевагу українській кухні, найчастіше зупиняють свій вибір на комплексному сніданку з картопляним пюре і котлетою по-київськи з Пузатої Хати. Також в цей час починає зростати популярність борщу. Таким чином, пізній сніданок плавно перетікає в ранній обід.

У компанії відзначають, що рейтинг не залежить від географії проживання клієнтів. У всіх містах список топових сніданків виглядає практично ідентично. Виняток становлять тільки міста, в яких немає мережевих закладів фастфуду.
_______________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 128 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz