Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2018 » Август » 23 » Carlson Wagonlit Travel приєднується до програми Amadeus NDC-X

Размещение новостей компаний

Carlson Wagonlit Travel приєднується до програми Amadeus NDC-X

Распечатать: Carlson Wagonlit Travel приєднується до програми Amadeus NDC-X | Комментировать: Carlson Wagonlit Travel приєднується до програми Amadeus NDC-X
Amadeus і Carlson Wagonlit Travel (CWT) оголосили про те, що CWT приєднається до програми Amadeus NDC-X, аби спростити комунікацію між продавцями тревел-послуг і авіакомпаніями за допомогою стандарту NDC (New Distribution Capability).

Джанні Пізанелло (Gianni Pisanello), віце-президент з розвитку програми NDC-X в Amadeus, зазначає:
«Ми раді, що CWT стала частиною програми NDC-X. Співпраця з такими інноваційними і далекоглядними партнерами, як CWT, дозволить гарантувати, що наші рішення надають релевантний контент і функціонал для широкого спектра потреб індустрії. NDC-X нарощує оберти. З початку року до неї приєдналася ціла низка гравців ринку. З її допомогою ми об'єднуємо провідних продавців тревел-послуг з авіакомпаніями, щоб разом працювати над прогресом у використанні NDC».

Вінс Чіріко (Vince Chirico), старший віце-президент з роботи з глобальною мережею та технологічними партнерами в CWT, зазначив:

«Ми раді стати частиною програми NDC-X і розраховуємо на плідну роботу з усіма учасниками ринку над її успішним розвитком. Партнерство з Amadeus — це найшвидший спосіб реалізувати потенціал стандарту NDC, який надає розширений вибір нашим корпоративним клієнтам і трансформує тревел-досвід».

Програма NDC-X об'єднує всі аспекти діяльності Amadeus, пов'язані з NDC, — як з позицій постачальника IT-послуг, так і з позицій агрегатора. Amadeus також працює з декількома авіалініями і продавцями тревел-послуг, щоб прискорити повноцінне впровадження стандарту NDC.

________________________________________________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Carlson Wagonlit Travel приєднується до програми Amadeus NDC-X
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 100 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz