Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » АПК » 2019 » Август » 6 » Через тиждень Дніпро стане центром яблучного бізнесу України

Размещение новостей компаний

Через тиждень Дніпро стане центром яблучного бізнесу України

Распечатать: Через тиждень Дніпро стане центром яблучного бізнесу України | Комментировать: Через тиждень Дніпро стане центром яблучного бізнесу України
14 серпня 2019 року у м. Дніпро розпочне свою роботу дев’ята міжнародна конференція «Яблучний бізнес України-2019», організатором якої виступає проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти». Місто Дніпро для проведення чергової конференції обрано не випадково, і вже 15 серпня усі бажаючі учасники першого дня роботи мають можливість відвідати одне з сучасних яблуневих господарств України - ТОВ «Сади Дніпра» (ТМ UApple). Більшу частку свого врожаю компанія реалізує на експорт, й представники компанії поділяться з усіма учасниками своїми підходами як до виробництва, так і до торгівлі яблуком.

Так, нажаль, цього року українськи виробники, згідно попередніх прогнозів, отримають набагато менше якісного яблука, ніж у минулому сезоні, але більшість з професійних виробників тримають вектор на експорт. На думку багатьох експертів, це правильне рішення, якому є декілька обґрунтувань:

•українськи виробники не тільки заклали фундамент для співпраці з іноземними покупцями яблук, а й суттєво розширили географію експорту;

•на експорт може йти не тільки українське яблуко преміум-якості, а й яблуко класу «стандарт»;

•закордонні покупці не обмежуються вибором одного чи двох сортів яблук, таких як «Фуджі» та «Гала», але й готові розглядати пропозиції по іншим сортам, які вирощуються в Україні;

•ще однією важливою перевагою є той факт, що деякі закордоні покупці вже сьогодні готові платити за українське яблуко вищу ціну, ніж за аналогічне яблуко, вирощене у Польщі.

Усі вищезазначені тези підтверджує керівник Української плодоовочевої асоціації (УПОА) Федір Рибалко, який буде модератором експортного форуму, що буде проходити паралельно з роботою першого дня конференції 14 серпня. За інформацією пана Рибалко, на сьогоднішній день до перемов з українськими виробниками зареєструвалось більше 20 компаній з більш ніж 10 країн світу (ОАЕ, Кувейт, Сінгапур, Іспанія, Білорусь, Індія, Велика Британія, Йорданія, Південна Африка, Єгипет та інші). Частина запрошених покупців вже співпрацюють з українськими виробниками, причому по багатьом сортам та з різними критеріями якості.

До експортного форуму можуть долучитись виключно делегати конференції «Яблучний бізнес України-2019», а реєстрація учасників як самої конференції, так і експортного форуму буде здійснюватися виключно до 12 серпня.

На сьогоднішній день свою участь підтвердили більше ніж 170 делегатів, 50% з яких – це виробники яблук з усіх регіонів України. Усього у конференції приймуть участь близько 200 представників яблучного сектору.

Конференція організовується проектом «АПК-Інформ: овочі та фрукти» за підтримки FAO, Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), Української плодоовочевої асоціації (УПОА) та проекту EastFruit. Партнером конференційного бізнес-туру виступить компанія UApple, а технологічним партнером конференції – компанія «Інсолар-Холод».

З питань щодо участі, будь ласка, звертайтеся:

Олександр Хорев,
+380 67 6343980
fruit.chief@fruit-inform.com

Олександра Манько,
+380 96 4337857
fruit.marketing@fruit-inform.com
__________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 96 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz