Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2017 » Апрель » 2 » Червоні та жовті картки суддів стають «безконтактними»

Размещение новостей компаний

Червоні та жовті картки суддів стають «безконтактними»

Распечатать: Червоні та жовті картки суддів стають «безконтактними» | Комментировать: Червоні та жовті картки суддів стають «безконтактними»
Новітня технологія Mastercard допоможе суддям збирати штрафи за порушення правил під час футбольного матчу

Лондон, 1 квітня 2017 року – Завдяки інноваційній розробці Mastercard, технологія безконтактної оплати буде інтегрована в червоні та жовті картки суддів, що дасть гравцям змогу сплачувати штрафи прямо на полі.

Нещодавно місцеві футбольні асоціації оголосили, що сума несплачених штрафів до Недільної футбольної ліги сягнула 10 млн фунтів. Така ситуація склалась через те, що декілька команд уникають сплати, використовуючи вигадані назви або стверджуючи, що припинили існування.

Це стимулювало створення революційного рішення від Mastercard – інтеграції технології безконтактної оплати у футболки гравців, які прив’язані до банківського рахунку їхнього клубу. Червоні та жовті картки суддів будуть обладнані спеціальними чіпами, що дозволить гравцям оплачувати штрафи лише одним дотиком футболки до суддівської картки. Якщо гравець порушує правила під час гри, а на прив’язаному рахунку недостатньо грошей, наступного тижня штраф автоматично подвоюється. Якщо ж команда не сплатить його протягом двох тижнів, її буде відсторонено від участі в іграх ліги.

Пілотний проект гаряче підтримала адміністрація Недільної футбольної ліги. Рольф Лапіос, який курує численні ігри на полях Hackney Marshes в Лондоні, зазначив: «Перші відгуки суддівської спільноти були дуже позитивними. Навіть є думка, що миттєві штрафи можуть стимулювати гравців грати чесно. Єдина проблема, яку ми побачили під час тестувань, – це те, що футболісти намагались уникнути покарань, вибігаючи з безконтактного діапазону судді. Це безрезультатна й дитяча реакція, але ми повинні подолати її на етапі тестування».

Флора О’Піл, менеджер з цифрових платежів Mastercard, заявила: «Наша мета – робити платежі простішими і швидшими для всіх, зокрема суддів і футболістів. Якщо пілотний проект буде успішним, у найближчих сезонах ми сподіваємося побачити технологію у всій Європі. З цього моменту в арбітрів більше не буде необхідності записувати ім'я або номер футболки гравця, що порушив правила».
###

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Червоні та жовті картки суддів стають «безконтактними»
Увеличить: Червоні та жовті картки суддів стають «безконтактними»
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 376 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz