Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2018 » Май » 8 » Цифрова платформа ABB Ability™ для інноваційного водного електричного таксі

Размещение новостей компаний

Цифрова платформа ABB Ability™ для інноваційного водного електричного таксі

Распечатать: Цифрова платформа ABB Ability™ для інноваційного водного електричного таксі | Комментировать: Цифрова платформа ABB Ability™ для інноваційного водного електричного таксі
Нову футуристичну конструкцію водного таксі, чистого від викидів, що називається SeaBubbles, продемонстрували на Женевському озері у Швейцарії.

Цей транспортний засіб є новою віхою у розробці нових видів транспорту, які не впливають на довкілля та не обтяжують міську інфраструктуру. Невдовзі водне таксі буде оснащене інформаційною системою для водного транспорту (Marine Advisory System) на основі ABB AbilityTM – OCTOPUS, програмним рішенням, що допомагає операторам суден збирати та аналізувати всі відповідні дані для оптимізації поїздки по воді.

Розробку демонстраційного судна було підтримано урядом кантону Женева та Міністерством енергетики, транспорту та сільського господарства (DETA), в особі Державних радників Люка Бартасата та П’єра Моде, на основі технологій від АББ. Подальші випробування продовжаться у найближчі місяці.

Інформаційна система для водного транспорту (Marine Advisory System) на основі ABB AbilityTM – OCTOPUS буде задіяна для пілотного проекту, що розпочнеться на початку травня. Система OCTOPUS дозволить АББ у режимі реального часу надавати центру управління SeaBubbles дані, що охоплюють практично всі аспекти стану та роботи суден.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Цифрова платформа ABB Ability™ для інноваційного водного електричного таксі
Увеличить: Цифрова платформа ABB Ability™ для інноваційного водного електричного таксі
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 204 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz