Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Легкая промышленность » 2017 » Апрель » 24 » «Cоцмережі підірвали світлини користувачів з моделями в одязі ТМ «ZHABOTINSKY».

Размещение новостей компаний

«Cоцмережі підірвали світлини користувачів з моделями в одязі ТМ «ZHABOTINSKY».

Распечатать: «Cоцмережі підірвали світлини користувачів з моделями в одязі ТМ «ZHABOTINSKY». | Комментировать: «Cоцмережі підірвали світлини користувачів з моделями в одязі ТМ «ZHABOTINSKY».
Cоцмережі підірвали світлини користувачів з моделями в одязі ТМ «ZHABOTINSKY». Серед авторів фотографій - майстри спорту з бодібілдингу, відомі запоріжці та звичайні городяни. Вісімсот двадцять три гостя Кубка України з бодібілдингу взяли участь в фотоконкурсі та підтримали вітчизняний спортивний бренд «ZHABOTINSKY», заснований три роки тому. За умовами конкурсу кожний бажаючий міг сфотографуватися із трьома дівчинами, що вдягнені в футболки від бренду, додати фото до свого акаунту та отримати найбільшу кількість «лайків» в мережі Instagram. Переможців очікують призи від засновника бренда, сина найсильнішої людини планети Леоніда Жаботинського – Руслана. За перше місце передбачено брендовий світшот «ZHABOTINSKY», за друге – футболку «ZHABOTINSKY», за третє - книгу «Мой отец — Леонид Жаботинский».

Організатори запевняють, такі конкурси від бренду стануть традиційними, а спортивна лінійка одягу не тільки об’єднає прихильників активного способу життя, а й мотивує українців до занять спортом. ТМ «ZHABOTINSKY», гучно заявила про себе на ринку спортивного одягу України, який відчуває дефіцит вітчизняних виробників саме спортивного одягу. Відмітка «Зроблено в Україні» на бирці ТМ «Zhabotinskу» стає все більш цінною для клієнтів з різних країн. Актуальні моделі, розроблено київським дизайнером Юлією Циганенко – це якісні тканини, фурнітура та лекала. Бренд працює за «штучним» принципом, відшиваючи обмежену кількість моделей, підтримує марку і якість кожної одиниці одягу.

«Ми впевнені, українці в такому спортивному одязі будуть ще здоровішими та сексуальнішими. Тож наша нація гідна найкращого! Леонід Жаботинський ще при житті встиг благословити створення бренду Zhabotinsky. Сьогодні лінійка бренду – це - спортивні костюми для жінок, чоловіків та дітей. Футболки, майки та куртки, а також бейсболки та шкарпетки. Плануємо розпочати й виробництво взуття. Колекцію презентуємо на одному з авторитетних чемпіонатів світу з важкої атлетики вже восени в Каліфорнії в м. Анахайм.» - Руслан Жаботинський, засновник бренда Zhabotinsky, син Леоніда Жаботинського

Переможець конкурсу Станислав Нехаєв -670 лайков

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 858 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz