Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2018 » Сентябрь » 5 » CWT розширює глобальне партнерство з Amadeus

Размещение новостей компаний

CWT розширює глобальне партнерство з Amadeus

Распечатать: CWT розширює глобальне партнерство з Amadeus | Комментировать: CWT розширює глобальне партнерство з Amadeus
Amadeus оголосив про оновлення і розширення партнерства з Carlson Wagonlit Travel (CWT) з надання новітніх інноваційних технологій.

У рамках угоди тревел-консультанти CWT по всьому світу зможуть отримати доступ до величезного контенту в Amadeus Travel Platform та інших технологій, включаючи Amadeus Selling Platform Connect. Комбінація контенту і різних інструментів дозволить консультантам CWT легко й ефективно надавати мандрівникам більш якісні та персоналізовані послуги.

Вінc Чіріко (Vince Chirico), старший віце-президент з роботи з технологічними партнерами в CWT, зазначає:

«Ми раді розширенню партнерства з Amadeus, яке є частиною нашої стратегії CWT 3.0. Співпраця з Amadeus допоможе спростити нашу операційну інфраструктуру, зробити можливими спільні інновації і прискорити наше глобальне зростання, що триває».

Ключовим компонентом стратегії CWT під назвою “CWT 3.0” є оптимізація платформ і процесів компанії, щоб стати більш ефективними і в кінцевому підсумку забезпечувати мандрівникам найкращий тревел-досвід. Впровадження новітніх технологій від Amadeus підтримуватиме CWT у реалізації цієї стратегії.

Раджив Раджіан (Rajiv Rajian), виконавчий віце-президент Amadeus з сегмента Business Travel, прокоментував:
«Сучасні мандрівники цінують консистентність, прозорість і можливість вибору, і технології — це ключ до задоволення цих потреб. Ми раді розширенню нашого довгострокового партнерства з CWT і готові забезпечити цю компанію провідними технологіями та багатим контентом для задоволення потреб бізнес-мандрівників сьогодні та в майбутньому».

Нещодавно компанія CWT приєдналася до програми Amadeus NDC-X.
________________________________________________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: CWT розширює глобальне партнерство з Amadeus
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 63 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz