Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2018 » Июль » 3 » Deepcool і Gamerstorm запускають CASTLE 240/280 RGB - лінійку СЖО процесорів з RGB-ефектами

Размещение новостей компаний

Deepcool і Gamerstorm запускають CASTLE 240/280 RGB - лінійку СЖО процесорів з RGB-ефектами

Распечатать: Deepcool і Gamerstorm запускають CASTLE 240/280 RGB - лінійку СЖО процесорів з RGB-ефектами | Комментировать: Deepcool і Gamerstorm запускають CASTLE 240/280 RGB - лінійку СЖО процесорів з RGB-ефектами
Deepcool Gamerstorm, ось вже понад 20 років є провідним брендом в розробці і виробництві систем охолодження для процесорів, постійно знаходиться в пошуку інноваційних рішень для користувачів ПК по всьому світу. Спираючись на свій досвід і успіх попередніх продуктів формату «All-in-one», Deepcool Gamerstorm оголошує про запуск у виробництво нової лінійки рідинних охолоджувачів для процесорів, яка буде випускатися в двох варіантах: 240 мм і 280 мм - Castle 240/280 RGB.

CASTLE 240/280 RGB оснащується цілком новим водоблоком з ефектним круговим підсвічуванням під подвійним склом. Система підсвічування здатна відображати 16.7M відтінків кольору, містить п'ять вбудованих ефектів (динамічний, статичний, «дихаючий», «комета» і «модна суміш») і 36 режимів, що чергуються.

Синхронну роботу RGB-підсвічування водоблоку і вентиляторів можна легко контролювати за допомогою дротового контролера (що входить в комплект поставки) або через материнську плату (з підтримкою адресного RGB).
Система комплектується 120/140 мм корпусними RGB-вентиляторами з ефектом плавного підсвічування, розробленими для збірок ПК з підтримкою адресного RGB.

Разом з тим, технологія демпфірування лопатей дозволяє ефективно знижувати шум при максимальному потоці повітря.

CASTLE 240/280 RGB оснащуються надвеликим водоблоком з цільно-мідною основою і Е-образними мікро-каналами, які сприяють збільшенню ефективності теплообміну.

Серія процесорних охолоджувачів Castle RGB підтримує роз'єми TR4 / AM4 і всі основні типи роз'ємів від Intel та AMD.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Deepcool і Gamerstorm запускають CASTLE 240/280 RGB - лінійку СЖО процесорів з RGB-ефектами
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 192 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz