Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2018 » Март » 7 » Deepcool презентувала безрамковий вентилятор MF 120 з підсвіткою RGB

Размещение новостей компаний

Deepcool презентувала безрамковий вентилятор MF 120 з підсвіткою RGB

Распечатать: Deepcool презентувала безрамковий вентилятор MF 120 з підсвіткою RGB | Комментировать: Deepcool презентувала безрамковий вентилятор MF 120 з підсвіткою RGB
Україна, 6 березня 2018 року – Компанія Deepcool (www.deepcool.com), китайський постачальник комп'ютерних комплектуючих, зокрема корпусів, кулерів, блоків живлення, презентувала безрамковий вентилятор MF 120 з підсвіткою RGB.

Класичний ПК вентилятор складається з крильчатки і жорсткої рамки - корпусу. Deepcool MF 120 радикально відрізняється від звичайних, адже у нового вентилятора рамка відсутня. Для кріплення крильчатки до корпусу виробник використовує два безшовних профілі овального перерізу, що виконані з 100% алюмінієвого сплаву. Позбувшись від рамки, Deepcool досяг збільшення статичного тиску потоку для нових вентиляторів. З діаметром 120 мм двошарові вентилятори можуть забезпечити максимальний повітряний потік з нульовим супротивом та продуктивністю до 56 CFM (Cubic Feet per Minute). Рівень шуму новинки становить 37,9 дБ (А).

Вентилятор керується сигналом ШІМ (Широтно-імпульсна модуляція) та може працювати зі швидкістю від 500 до 2.200 оборотів в хвилину. MF 120 також є інтелектуальним вентилятором: його контролер може бути підключений по бездротовій мережі через Wi-Fi до смартфону для керування швидкістю обертання вентилятора та режимами підсвітки RGB. Підсвідка пропонує як 1,670 М true color, так і 36 різних ефектів. Багатофункціональний APP сумісний зі смартфонами iOS чи Android.

MF 120 - це перший охолоджуючий вентилятор для ПК з використанням технології безперервної обробки алюмінію в виробничому процесі.

Оригінальний дизайн та технологічні інновації втілені в цьому кулері дозволили Deepcool отримати авторитетну нагороду IF Design Award Product 2018.

Комплект MF 120 з трьома вентиляторами та контролером в українському роздробі буде коштувати близько 2990 грн.

Технічні характеристики:
Загальні габарити 120 × 120 × 26мм
GS Control габарити 100 × 70 × 26мм
Вага 530г
Номінальна напруга 12VDC
Робоча напруга 7 ~ 13.2VDC
Початкова напруга 7VDC
Номінальний струм 0.74A
Споживана потужність 8.9W
Частота обертання 500 ± 200 -2200 ± 10% об/хв
Максимальний повітряний потік 56CFM
Рівень шуму 37.9дБ
Тип підшипника Hydro Bearing

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Deepcool презентувала безрамковий вентилятор MF 120 з підсвіткою RGB
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 206 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz