Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2018 » Март » 5 » Deepcool та GCP: початок партнерства

Размещение новостей компаний

Deepcool та GCP: початок партнерства

Распечатать: Deepcool та GCP: початок партнерства | Комментировать: Deepcool та GCP: початок партнерства
Україна, 5 березня 2018 року – Компанія Deepcool (www.deepcool.com), китайський постачальник систем рідинного охолодження та один з крупних виробників комп'ютерних комплектуючих, зокрема корпусів, кулерів, блоків живлення і українська компанія Голден Коллекшн PR оголосили про початок співпраці.

Deepcool має дистриб'юторську мережу в більш ніж у 70-ти країнах світу. Кулери цієї компанії використовують для своїх продуктів Dell, Fujitsu, Osram та інші відомі бренди. Виробництво сертифіковане за стандартами ISO9001: 2000 і ISO14001. Все це підтверджує високу якість продукції Deepcool. Понад десять років бренд представлено на українському ринку, він добре відомий серед ентузіастів та оверклокерів.

Нове партнерство дозволить Deepcool стати ближче до своєї аудиторії, зміцнити репутацію серед пересічних комп'ютерних користувачів, геймерів, оверклокерів та моддерів. Співпраця з Голден Коллекшн PR у медійному полі дозволить українцям ближче познайомитися зі зростаючим асортиментом та новими розробками компанії, оцінити унікальний дизайн і високу якість продукції.

Deepcool успішно конкурує на ринку комп'ютерних компонентів відводу і розсіювання тепла, використовуючи новітні технології для систем охолодження. В власному RND центрі працюють десятки інженерів та дизайнерів. Сьогодні асортимент продукції компанії Deepcool складають: корпуси, блоки живлення, рідинне і повітряне охолодження компонентів ПК, охолодження для ноутбуків, суббренд для ентузіастів і геймерів Gamer Storm та товари споживчої електроніки.

Голден Коллекшн PR надасть повноцінну PR-підтримку з функціями прес-офісу, забезпечить взаємодію із засобами масової інформації, організацію заходів, супровід маркетингових проектів, можливість тестування продукції блогерами і журналістами.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Deepcool та GCP: початок партнерства
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 262 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz