Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2018 » Сентябрь » 21 » Дипломати зі Словенії приїхали подивитися ІТ-експертизу українських інженерів у Харкові

Размещение новостей компаний

Дипломати зі Словенії приїхали подивитися ІТ-експертизу українських інженерів у Харкові

Распечатать: Дипломати зі Словенії приїхали подивитися ІТ-експертизу українських інженерів у Харкові | Комментировать: Дипломати зі Словенії приїхали подивитися ІТ-експертизу українських інженерів у Харкові
19 вересня, Харків - делегація Міністерства економічного розвитку і технологій Словенії відвідала офіс GlobalLogic в Харкові, щоб познайомиться з ІТ-експертизою компанії. Словенія планує налагоджувати бізнес-відносини з українськими ІТ-компаніями. В рамках візиту офіційна делегація провела переговори з представниками місцевого самоуправліннями, декількома локальними ІТ-компаніями і стартапами.

Серед учасників офіційної делегації - генеральний директор Директорату з питань інтернаціоналізації, підприємництва і технологій Міністерства економічного розвитку і технологій Республіки Словенія Єрней Товша, Почесний консул України в місті Крань Республіки Словенія Брезовнік Санді, Почесний консул Республіки Словенія в Харкові Анатолій Бондаренко, представники Міністерства економічного розвитку і технологій Республіки Словенія.

Під час зустрічі харківська команда GlobalLogic презентувала розробки для медичної та автомобільної індустрій, Blockchain-проекти, а також експертизу в цифровий трансформації. Інженери з Харкова розповіли про проект зі створення екосистем інформаційних продуктів для пристроїв першої медичної допомоги. Наприклад, дефібрилятори, для яких фахівці розробляють програмне забезпечення, здатні самостійно визначити необхідність і потужність розряду для надання людині невідкладної допомоги навіть до приїзду медиків. Прилад можна побачити в багатьох аеропортах та інших людних місцях в Європі та США. Використовують такий і в українському Борисполі.

«Українські фахівці сильні в наукомістких R&D-розробках і мають багатий досвід реалізації проектів цифрової трансформації. Такі розробки призначені для реінжинірингу бізнес-процесів як економіки країни, так і комерційних компаній, - відзначає Наталія Сіромаха, лідер харківського офісу компанії GlobalLogic. - Ось уже 20 років ми нарощуємо експертизу у високотехнологічних проектах для медичної, фінансової, автомобільної та багатьох інших індустрій. Зараз команда в Харкові об'єднує понад 800 експертів і нам дійсно є, чим поділитися з колегами зі Словенії. Ця зустріч цілком може стати початком спільних ініціатив і сприяти зміцненню іміджу Харкова як української кремнієвої долини за межами країни».

Міжнародне співробітництво та інвестиції дуже важливі для IT-індустрії, яка робить вагомий внесок в економіку країни. У 2017 році обсяг експорту ІТ-індустрії в Україні склав $ 3,6 млрд. - це близько 3,34% від загального ВВП країни. У поточному році очікується зростання на 25%, що складе до $4,5 млрд. Серед ІТ-міст країни, Харків розташувався на другому місці одразу після столиці. У місті працює 22 тисячі IT-інженерів, 14% від усіх IT-фахівців України.


* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Дипломати зі Словенії приїхали подивитися ІТ-експертизу українських інженерів у Харкові
Увеличить: Дипломати зі Словенії приїхали подивитися ІТ-експертизу українських інженерів у Харкові
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 100 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz