Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2017 » Сентябрь » 16 » Дискусія “Перспективи повернення Криму” за участі історика та політичного експерта Володимира Головка

Размещение новостей компаний

Дискусія “Перспективи повернення Криму” за участі історика та політичного експерта Володимира Головка

Распечатать: Дискусія “Перспективи повернення Криму” за участі історика та політичного експерта Володимира Головка | Комментировать: Дискусія “Перспективи повернення Криму” за участі історика та політичного експерта Володимира Головка
17 вересня о 13:00 у Львівській національній галереї мистецтв відбудеться дискусія на тему “Перспективи повернення Криму”.

В рамках 24 Форуму видавців Володимир Головко, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Інституту історії України НАН України, автор книги «Окупація Криму» (вийшла у видавництві CO-OP Media) представить експертне бачення кримського питання та розповість про перспективи деокупації півострова.

Автор кращого, на думку науковця, питання отримає у подарунок його книгу.

Час: 17 вересня, 13:00

Місце: Львівська національна галерея мистецтв, вул. Стефаника, 3, м. Львів

Ознайомитись із книгою “Окупація Криму” та іншими виданнями холдингу також можна в рамках роботи Форуму на стенді CO-OP Media (3 поверх Палацу Мистецтв по вул. Коперника, 17. Наш стенд – 310).

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 159 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz