Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2018 » Сентябрь » 1 » #ДивисьКіноТвориДобро з Visa у кінотеатрах Multiplex на підтримку Програми ЮНІСЕФ «Інклюзивна та якісна освіта»

Размещение новостей компаний

#ДивисьКіноТвориДобро з Visa у кінотеатрах Multiplex на підтримку Програми ЮНІСЕФ «Інклюзивна та якісна освіта»

Распечатать: #ДивисьКіноТвориДобро з Visa у кінотеатрах Multiplex на підтримку Програми ЮНІСЕФ «Інклюзивна та якісна освіта» | Комментировать: #ДивисьКіноТвориДобро з Visa у кінотеатрах Multiplex на підтримку Програми ЮНІСЕФ «Інклюзивна та якісна освіта»
29 серпня, 2018 ‒ ЮНІСЕФ, Visa та мережа кінотеатрів Multiplex оголошують старт кампанії #ДивисьКіноТвориДобро. Її мета - привернути увагу до важливості інклюзивної освіти в Україні для дітей з наймолодшого віку. За кожну покупку квитків у мережі кінотеатрів, здійснену карткою або іншим платіжним продуктом Visa в період з 29 серпня 2018 до дати завершення акції на сайті мережі Multiplex або у касах, компанія Visa перерахує 10 грн на підтримку програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Інклюзивна та якісна освіта».

Благодійна кампанія розпочалась 29 серпня у Києві спеціальним допрем’єрним показом українського сімейного фантастичного фільму «Бобот та енергія Всесвіту». На події діти могли поспілкуватись із відомою телеведучою Уляною Пчолкіною. Також на підтримку кампанії виступили телеведуча Надія Матвеєва, шоумен Олександр Скічко та хореограф Олена Шоптенко – всі вони записали відео із закликом допомогти дітям з інвалідністю отримувати гідну освіту.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: #ДивисьКіноТвориДобро з Visa у кінотеатрах Multiplex на підтримку Програми ЮНІСЕФ «Інклюзивна та якісна освіта»
Увеличить: #ДивисьКіноТвориДобро з Visa у кінотеатрах Multiplex на підтримку Програми ЮНІСЕФ «Інклюзивна та якісна освіта»
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 80 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz