Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2019 » Июнь » 6 » До дня захисту дітей «Параллель» додала яскравих барв в життя маленьких запоріжців

Размещение новостей компаний

До дня захисту дітей «Параллель» додала яскравих барв в життя маленьких запоріжців

Распечатать: До дня захисту дітей «Параллель» додала яскравих барв в життя маленьких запоріжців | Комментировать: До дня захисту дітей «Параллель» додала яскравих барв в життя маленьких запоріжців
Напередодні міжнародного дня захисту дітей компанія «Параллель» нанесла графіті на бетонну конструкцію на дитячому майданчику в одному з популярних запорізьких парків.

Ідею проекту «Параллели» оформити дитячий майданчик яскравими сюжетами підтримали представники міської влади. Поява художників в парку викликала цікавість з боку відвідувачів – дорослі схвалили облаштування території, а діти з нетерпінням чекали завершення робіт.

«Це наш перший подібний проект в Запоріжжі. Ідея графіті народилась раптово, коли ми обирали місця для розміщення шпаківень в парку. Стан деяких конструкцій на дитячих майданчиках нас здивував. Тому з ініціативою створення графіті ми звернулись в міську раду, отримали дозвіл та приступили до роботи, – розповідає Світлана Бишова, генеральний директор компанії «Параллель». – Ми додали яскравих барв в життя маленьких запоріжців. І найкраща нагорода – це позитивні емоції дітей».
______________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: До дня захисту дітей «Параллель» додала яскравих барв в життя маленьких запоріжців
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 103 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz