Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Ноябрь » 24 » До нового року клієнти ПриватБанку нароблять чудес

Размещение новостей компаний

До нового року клієнти ПриватБанку нароблять чудес

Распечатать: До нового року клієнти ПриватБанку нароблять чудес | Комментировать: До нового року клієнти ПриватБанку нароблять чудес
У перший день Нового року благодійний фонд ПриватБанку “Допомагати просто” подарує свято дітям, які проведуть новорічну ніч у лікарняних палатах. Акція “Звичайне диво” триватиме до 31 грудня. у банку триватиме Акція “Звичайне диво” триватиме.

Взяти участь в акції зможуть власники будь-якої картки ПриватБанку. Усе, що потрібно, - зареєструватися на сайті та розраховуватися карткою у магазинах, кафе та інших закладах. Після кожної покупки з картки клієнта списуватиметься ще одна гривня окремою транзакцією: якщо ви витратили 10 гривень, то з картки спишеться 11 гривень.

“Новорічно-різдвяні свята - найулюбленіша пора малечі. Втім, є діти, які змушені провести ці дні на лікарняних ліжках: це тяжкохворі діти, сироти або ті, хто живуть далеко від міст, - говорить Ганна Павлова, керівник благодійних проектів ПриватБанку. - Аби Дід Мороз прийшов із подарунками до всіх, ми разом з мільйонами клієнтів станемо добровільними волонтерами Діда Мороза”.

Усі зібрані кошти фонд спрямує на медикаменти, обладнання, витратні матеріали для лікарень та, звісно ж, подарунки маленьким пацієнтам. Вже 1 січня у медзакладах по всій Україні малеча отримає приємні сюрпризи та теплі вітання. А клієнти ПриватБанку зможуть почати Новий рік із добрих справ, подарувавши радість і святковий настрій дітям.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 170 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz