Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Конференции, форумы и мероприятия » 2017 » Февраль » 28 » До річниці галереї White World - художня виставка «Саме Ті»

Размещение новостей компаний

До річниці галереї White World - художня виставка «Саме Ті»

Распечатать: До річниці галереї White World - художня виставка «Саме Ті» | Комментировать: До річниці галереї White World - художня виставка «Саме Ті»
Першого березня галерея «Білий Світ» святкує свою першу річницю. Це важлива подія на теренах українського світу мистецтва!

Галерея White World – територія вільного пошуку та індивідуального прояву. Це місце, де митець виходить з майстерні на білий світ, відкриваючи світові свою творчість. Сучасність White World проявлена у концептуальному поєднанні різних технік і напрямків мистецтва, у виборі актуальних майстрів та лекторів.

Саме до річниці галереї приурочено виставку «Саме Ті». Це кураторський проект засновника галереї Олександра Яновича. Його суть полягає в тому, що поряд з роботами художників будуть експонуватися їх автопортрети. Ви зможете побачити картини таких відомих художників: Петра Бевзи, Петра Лебединця, Микола Журавля, Валерія Шкарупи, Олексія Малих, Сергія Гая, Андрія Блудова, Олега Денисенка, Владислава Шерешевського та інших.

Експозиція буде відкрита з 01.03.17 - 07.03.2017. Вхід вільний.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: До річниці галереї White World - художня виставка «Саме Ті»
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 448 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz