Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2019 » Февраль » 3 » До уваги Клієнтів АТ «КРИСТАЛБАНК»! Змінено тарифи на розрахунково-касове обслуговування

Размещение новостей компаний

До уваги Клієнтів АТ «КРИСТАЛБАНК»! Змінено тарифи на розрахунково-касове обслуговування

Распечатать: До уваги Клієнтів АТ «КРИСТАЛБАНК»! Змінено тарифи на розрахунково-касове обслуговування | Комментировать: До уваги Клієнтів АТ «КРИСТАЛБАНК»! Змінено тарифи на розрахунково-касове обслуговування
АТ «КРИСТАЛБАНК» повідомляє, про зміну з 23.01.2019 року тарифних пакетів на розрахунково-касове обслуговування для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб, що здійснюють незалежну професійну діяльність.

У зв’язку з вищезазначеним, у випадку укладення договорів з АТ «КРИСТАЛБАНК» до 23.01.2019 року, Вам необхідно звернутися до обслуговуючого відокремленого підрозділу Банку (відділення) для укладання та підписання відповідних додаткових угод щодо зміни тарифного пакету на розрахунково-касове обслуговування.

Додатково повідомляємо, у випадку не укладання та підписання з Банком додаткової угоди щодо зміни тарифного пакету на розрахунково-касове обслуговування, починаючи з 04.03.2019 року Банком буде здійснено автоматичне переведення рахунків на обслуговування згідно умов тарифного пакету «START».

-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 86 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz