Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Октябрь » 10 » До уваги клієнтів КРИСТАЛБАНКу! Обережно SMS-злодії!

Размещение новостей компаний

До уваги клієнтів КРИСТАЛБАНКу! Обережно SMS-злодії!

Распечатать: До уваги клієнтів КРИСТАЛБАНКу! Обережно SMS-злодії! | Комментировать: До уваги клієнтів КРИСТАЛБАНКу! Обережно SMS-злодії!
Зафіксовані випадки розсилки зловмисниками SMS-повідомлень від імені КРИСТАЛБАНКу.

Повідомляємо, що КРИСТАЛБАНК ніколи не здійснює розсилку повідомлень через сучасні месенджери (Viber, Telegram, WhatsApp тощо) з невідомих номерів.

Всі повідомлення Клієнтам КРИСТАЛБАНК надсилає звичайними sms виключно за єдиним зразком: відправник повідомлення - CRYSTALBANK, тобто повідомлення приходить виключно від CRYSTALBANK і ні з яких інших номерів прийти не може.

Співробітники КРИСТАЛБАНКу ніколи не надсилають SMS-повідомлення, не дзвонять клієнту з невідомого номера з метою будь-яких попереджень або отримання конфіденційної інформації.

У разі, якщо Ви отримали повідомлення від зловмисників, просимо негайно повідомити про такі випадки в контакт-центр Банку за номером: (044) 590 45 95.
-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 130 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz