Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Март » 18 » ДО УВАГИ ПОЗИЧАЛЬНИКІВ ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»

Размещение новостей компаний

ДО УВАГИ ПОЗИЧАЛЬНИКІВ ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»

Распечатать: ДО УВАГИ ПОЗИЧАЛЬНИКІВ ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» | Комментировать: ДО УВАГИ ПОЗИЧАЛЬНИКІВ ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»
Як повідомлялося раніше, виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів було прийнято рішення №840 від 02.03.2017«Про погодження уніфікованих умов реструктуризації кредитної заборгованості позичальників ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ».

З метою ознайомлення позичальників з умовами реструктуризації на сайті банку створено спеціальний розділ «Реструктуризація кредитів». У розділі розміщено детальну інформацію про способи та порядок акцептування позичальниками цих умов, зразки заяв, Договір про реструктуризацію та реквізити для погашення заборгованості.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 281 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz