Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Апрель » 9 » Доступний Google Pay для карток Mastercard® від ОТП Банку – ще одна ознака банку, з яким все просто!

Размещение новостей компаний

Доступний Google Pay для карток Mastercard® від ОТП Банку – ще одна ознака банку, з яким все просто!

Распечатать: Доступний Google Pay для карток Mastercard® від ОТП Банку – ще одна ознака банку, з яким все просто! | Комментировать: Доступний Google Pay для карток Mastercard® від ОТП Банку – ще одна ознака банку, з яким все просто!
Послідовно реалізуючи місію забезпечення максимально простого, доступного і комфортного банківського обслуговування, ОТП Банк запровадив сервіс Google Pay для клієнтів – держателів карток Mastercard. Відтепер всі клієнти – держателі карток Mastercard, власники смартфонів на операційній системі Android із вбудованим модулем NFC зможуть оплачувати покупки та послуги безконтактно за допомогою мобільних пристроїв.

«Наша мета і слоган – OTP Bank easy to deal with (банк, з яким все просто!). А запроваджений нами Google Pay – це ще один крок у втіленні цієї мети. З нами все просто. Від клієнта не потребується жодних надзусиль, ми – банк, який сам постійно піклується про задоволення його потреб і навіть перевершення очікувань», — прокоментував запровадження функціоналу Володимир Мудрий, член правління АТ «ОТП Банк».

Google Pay – глобальний сервіс платежів, що дозволяє здійснювати покупки за допомогою мобільних пристроїв з використанням технології NFC. Такими пристроями можуть бути смартфони, планшети на платформі Android або розумні годинники. Оплата відбувається через відповідний додаток з використанням технології NFC.

Активним користувачам мобільних технологій вже зрозумілий стандартний алгоритм застосування сервісу: завантажити додаток Google Pay на смартфон; додати будь-яку картку Mastercard від ОТП Банку, керуючись підказками додатку; для проведення оплати ввімкнути технологію NFC на смартфоні та піднести телефон до POS-терміналу, що підтримує безконтактну оплату. Для роботи з сервісом Google Pay підійде будь-який смартфон із ОС Android версії 4.4 і вище із вбудованим модулем NFC і відсутнім root-доступом (розширені права, які встановлюються шляхом свідомого переналаштування телефону).

Після здійснення простих налаштувань клієнт може оплачувати покупки безконтактно за допомогою смартфону. Операції проводяться без введення ПІН-коду: для оплати необхідно лише активувати телефон або розблокувати екран смартфону за допомогою пароля, графічного ключа або біометричного ідентифікатора.

Google Pay для клієнтів ОТП Банку працює з використанням глобальної платформи токенізації Mastercard (MDES). Вона допомагає перетворити підключені пристрої, наприклад, смартфон з NFC-чіпом, у безпечний платіжний інструмент за допомогою спеціального шифрованого ключа — токена.

«Платіжні інновації забезпечують новий досвід оплат, додаючи комфорту й безпеки у щоденне життя. За смартфоном, улюбленим ґаджетом українців, все міцніше закріплюється роль сучасного гаманця для безконтактних платежів – завдяки NFC функціоналу. Ми раді, що сьогодні клієнти ОТП Банку отримали доступ до найсучасніших цифрових платіжних рішень, це ще один впевнений крок до майбутнього без готівки», — відзначила Віра Платонова, генеральний директор Mastercard в Україні.

Нагадаємо, у лютому 2018 року компанія Google оголосила про запуск платіжного сервісу Google Pay (G-Pay), який об'єднав Android Pay і Google Wallet. В сервіс також планують інтегрувати браузер Chrome і помічника Assistant.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 177 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz