Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2017 » Февраль » 28 » ДП “СЕТАМ” став флагманом на ниві електронних торгів.

Размещение новостей компаний

ДП “СЕТАМ” став флагманом на ниві електронних торгів.

Распечатать: ДП “СЕТАМ” став флагманом на ниві електронних торгів. | Комментировать: ДП “СЕТАМ” став флагманом на ниві електронних торгів.
ДП “СЕТАМ” став флагманом на ниві електронних торгів. Чи не вперше за останні роки держава демонструє свою конкурентноздатність у високотехнологічних розробках та задає тон бізнесу в багатьох галузях економіки.
ДП «СЕТАМ» дає можливість продавати лоти за максимально високою ціною завдяки чесному, простому та ефективному засобу реалізації арештованого майна через мережу Інтернет.

«Наша команда працює лише з кінця 2015 року. Але за цей короткий час СЕТАМу вдалося головне – ми побороли корупцію у сфері продажу арештованого майна, щорічний обіг якої обраховувався навіть не мільйонами, а мільярдами гривень. Зараз процес продажу арештованого майна простий та чесний. У електронних торгах може взяти участь будь-хто, треба лише сплатити гарантійний внесок, аби бути допущеним до участі в аукціоні», - підкреслює генеральний директор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов.

СЕТАМ не зупиняється на досягнутому й продовжує активно розширювати коло партнерів у рамках програми добровільного продажу, залучаючи керівників районних та селищних рад, банкірів, арбітражних керуючих та приватних партнерів.

СЕТАМ продаватиме балансові об’єкти «Укргазбанку» у співпраці з міжнародною компанією JLL. Про це було оголошено під час прес-конференції 21 лютого в Американській торговельній палаті. У заході взяли участь генеральний директор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов, голова правління АБ «Укргазбанк» Кирило Шевченко та керівник офісу компанії JLL в Україні Дмитро Гавриленко.

З листопада 2016 року між ПАТ АБ «Укргазбанк» та ДП «СЕТАМ» діє договір про надання послуг з організації продажу з аукціону нерухомого майна та майнових прав на нерухоме майно. Незалежним консультантом виступає відома міжнародна компанія JLL. В рамках укладеного договору на електронному майданчику ДП «СЕТАМ» 30.12.2016 року пройшли перші аукціони з реалізації нерухомого майна, що перебувало у власності банку. З чотирьох виставлених на аукціон лотів торги відбулися за двома. Об'єктами вдалого торгу стали дві земельні ділянки у м. Києві загальною вартістю 96 млн грн.

ПАТ АБ «Укргазбанк» продовжує та розширює співпрацю з ДП «СЕТАМ».

20.02.2017 ПАТ АБ «Укргазбанк» було виставлено на реалізацію шляхом проведення електронних аукціонів на майданчику ДП «СЕТАМ» близько 180 об’єктів нерухомого майна загальною вартістю понад 1,8 млрд грн.
22-23.02.2017 під егідою Міністерства юстиції України у Львові пройшов дводенний семінар-практикум для осіб, які готуються працювати приватними виконавцями. Перед учасниками виступив заступник генерального директора ДП «СЕТАМ» з юридичних питань Микола Писанчин, який розповів про механізм реалізації майна боржника на електронному аукціоні. Взаємодія приватних виконавців з державними у роботі з боржником має на меті покращити процес підготовки до електронних торгів та підвищити ефективність таких аукціонів у цілому.

ДП «СЕТАМ» продовжує нарощувати кількість замовників з продажу дорогоцінностей, на цьому тижні підписали договір про реалізацію через СЕТАМ виробів від ДП "Бурштин України".

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 457 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz