Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2018 » Январь » 11 » Ekol Logistics відкриває компанію в Швеції

Размещение новостей компаний

Ekol Logistics відкриває компанію в Швеції

Распечатать: Ekol Logistics відкриває компанію в Швеції | Комментировать: Ekol Logistics відкриває компанію в Швеції
У січні 2018 року, в рамках реалізації планів і стратегії стати одним з найбільших логістичних інтермодальних провайдерів в Європі з власними активами, компанія Ekol Logistics починає діяльність в рамках «Ekol Nordics» в Швеції. Швеція стане вже 16-ою країною, в якій працює Ekol.

«Ekol Nordics надаватиме послуги міжнародних FTL, LTL перевезень, а також здійснювати доставку збірних вантажів. На першому етапі ми маємо намір налагодити транспортне сполучення країн Північної Європи з Туреччиною, Близьким Сходом та іншими країнами, де Ekol вже має власні компанії. Наступним етапом стане організація транспортної мережі з усією Європою - сказав Ярмо Халонен, регіональний директор Ekol Nordics.

Спочатку в цьому регіоні Ekol буде обслуговувати такі галузі, як роздрібна торгівля, автомобілебудування, електроніка, паперова і деревообробна промисловість. Варто відзначити, що Ekol вже протягом багатьох років надає послуги клієнтам згаданих секторів промисловості, а успішна діяльність компанії підтверджена різними нагородами.
У другій половині 2018 року Ekol Nordics також планує почати здійснення коротких морських перевезень в і з Середземноморського регіону.

Ekol усвідомлює свою відповідальність, як за стан навколишнього середовища, так і перед суспільством і залишається вірним своїм етичним принципам. Будучи власником 6 ро-ро судів, 2 портів і оператором 48 маршрутних потягів, компанія Ekol, пропонуючи екологічно безпечний сервіс, має намір посилити свою присутність в Європі. Інтермодальні рішення Ekol дозволяють зберегти 365 000 дерев на місяць (це ліс розміром в 850 футбольних полів) та заощадити таку кількість бензину, якої вистачить, щоб здійснити кругосвітню подорож 365 разів.

«Ми починаємо нашу діяльність з відкриття офісу в Гетеборзі, Швеція, звідки ми зможемо підтримувати розвиток всього скандинавського ринку. У найближчі 2 роки ми маємо намір залучити до роботи 30 співробітників і до кінця 2020 року досягти річного обороту в розмірі 30 млн. Євро», - додав Ярмо Халонен.

Ekol може набагато більше, ніж просто обговорювати сучасні, інноваційні рішення. Вже зараз Ekol пропонує їх своїм клієнтам. Це можливо завдяки тому, що у компанії є власний відділ досліджень і розробок зі штатом понад 120 осіб, які працюють над 130 різними проектами, щоб послуги компанії ставали ще більш ефективними. Результат роботи цього відділу робить Ekol відмінним від інших логістичних компаній ринку.

«Ekol вирішив відкрити компанію в Nordics, щоб стати ближче до клієнтів компанії в цьому регіоні і задовольняти їхні потреби ще краще. Варто підкреслити, що один з маршрутних потягів Ekol, маршрут якого пролягає від м.Тріест, Італія до м.Кіль, Німеччина, призначений безпосередньо для перевезення вантажів північного регіону. У найближчому майбутньому ми плануємо збільшити вантажомісткість цього потягу. Даний потяг з'єднує Північні країни з Південною Європою і Туреччиною інтермодальним сполученням», - сказав Войцех Бжуска, генеральний директор Ekol Europe.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 312 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz