Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2017 » Октябрь » 10 » Ekol відкрила 63-і морські ворота Туреччини, запустивши паромний термінал Ялова

Размещение новостей компаний

Ekol відкрила 63-і морські ворота Туреччини, запустивши паромний термінал Ялова

Распечатать: Ekol відкрила 63-і морські ворота Туреччини, запустивши паромний термінал Ялова | Комментировать: Ekol відкрила 63-і морські ворота Туреччини, запустивши паромний термінал Ялова
Надихаючи галузь завдяки своїм інноваціям, компанія Ekol запустила термінал для паромів у місті Ялова (Туреччина). Після тривалих реєстраційних процедур та будівельних робіт термінал розпочав свою роботу і використовується компаніями, які імпортують/експортують товари в/з Туреччини, або в якості хабу для здійснення відвантажень в інші напрямки, наприклад, в країни Близького Сходу.

Початкові інвестиції в проект склали 40 млн євро. Діяльність терміналу стартувала з обслуговування експортної поставки: перший транспортний засіб прибув до порту в понеділок, 3 жовтня. Перший паром вийшов у рейс у середу, 4 жовтня. Альтернативне судно – паром QEZBAN – направляється в Трієст (Італія). Офіційна церемонія відкриття терміналу в Ялові відбудеться в найближчі дні.

Паромний термінал Ялова, який було побудовано в районі Топчуляр, площею 80 тис. кв м і потужністю 500 вантажних автомобілів, оснащено док-станцією з 2 рампами та X-Ray-сканнером. На території є відділення митної служби, лабораторія, офіси різних агентств, соціальні об'єкти для водіїв, склад короткострокового зберігання товарів площею 16 тис. кв.м і склад для небезпечних вантажів.

У лабораторіях нового терміналу для паромів в Ялові текстильна і шкіряна продукція, взуття, іграшки, товари промислової групи, що експортуються, будуть перевірятися на наявність канцерогенних речовин. Відділ, який буде проводити аналіз продовольчих товарів для імпорту і експорту, почне роботу до кінця року. Станом на листопад, транспортні засоби, які вирушатимуть у міжнародні рейси, будуть заправлятися на автозаправних станціях без сплати спеціального податку на споживання.

Паромний термінал Ялова, на території якого буде обслуговуватися більше 100 тис. вантажних автомобілів, дозволить значно знизити транспортне завантаження терміналу Гайдарпаша, а також полегшить рух транспорту в напрямку Гарем-Ускюдар на Анатолійській частині. Термінал допоможе покласти край операційній неефективності через тривалі простої в міських заторах. Досі компанія Ekol здійснювала зарубіжні операції з порту Гайдарпаша. Однак відтепер всі операції переводяться на новий термінал в Ялові.

Голова правління Ekol Ахмет Мусул прокоментував відкриття найсучаснішого в Туреччині і Європі паромного термінала Ялова: «Ми проінвестували в найбільш важливий з точки зору логістики регіон Туреччини. І ця інвестиція суттєво допоможе нашим експортерам. Особливо це стосується представників автомобільної промисловості. Ми очікуємо, що відкриття нового терміналу буде сприяти розвитку як нашої компанії, так і галузі в цілому, що незабаром дозволить нам розробляти набагато більш якісні і економічно вигідніші рішення. Залишаючись лідером ринку і визначаючи курс розвитку логістичного сектора в Туреччині і в нашому регіоні, ми будемо рухатися тільки вперед і на повній швидкості».

Термінал в Ялові підвищить ефективність операцій, допомагаючи виробникам і операторам економити час та кошти. Новий термінал також значно посприяє захисту навколишнього середовища. Скорочуючи час автоперевезень, ми зекономимо 1,5 млн л дизельного палива, скоротимо маршрут руху на 4 млн км, викиди вуглекислого газу на 3,7 млн кг, небезпечних викидів – на 12 тис. кг.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Ekol відкрила 63-і морські ворота Туреччини, запустивши паромний термінал Ялова
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 207 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz