Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Март » 5 » Експерти КРИСТАЛБАНКу розповіли інвесторам про переваги оформлення e-ліцензій

Размещение новостей компаний

Експерти КРИСТАЛБАНКу розповіли інвесторам про переваги оформлення e-ліцензій

Распечатать: Експерти КРИСТАЛБАНКу розповіли інвесторам про переваги оформлення e-ліцензій | Комментировать: Експерти КРИСТАЛБАНКу розповіли інвесторам про переваги оформлення e-ліцензій
3 березня 2018 року, у ДЕПО конференц-хол, розташованому у центрі Києва, за підтримки КРИСТАЛБАНКу - відбувся спеціалізований семінар для інвесторів у зарубіжну нерухомість «Нерухомість за кордоном - це просто. Як придбати нерухомість в Туреччині або Іспанії».

Організатором заходу виступив провідний міжнародний оператор зарубіжної нерухомості та інвестиційно-будівельна компанія Hayat Estate.

Майже 200 потенційних інвесторів дізналися про умови отримання індивідуальних електронних ліцензій на право перерахування іноземної валюти за кордон для придбання нерухомості, необхідний пакет документів, який повинен підготувати інвестор, а також про переваги послуги.

Нагадаємо, що з жовтня 2017 року КРИСТАЛБАНК надає послуги з оформлення e-ліцензій для інвестицій за кордон, а також з метою розміщення коштів на власних рахунках за межами України та виконання зобов'язань перед нерезидентами за договорами страхування життя.

-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 263 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz