Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2018 » Июнь » 4 » Елтон Джон, Девід Ферніш та Олена Пінчук відвідали медичний центр «100% життя»

Размещение новостей компаний

Елтон Джон, Девід Ферніш та Олена Пінчук відвідали медичний центр «100% життя»

Распечатать: Елтон Джон, Девід Ферніш та Олена Пінчук відвідали медичний центр «100% життя» | Комментировать: Елтон Джон, Девід Ферніш та Олена Пінчук відвідали медичний центр «100% життя»
29 травня Елтон Джон, Девід Ферніш та Олена Пінчук разом з міністром охорони здоров’я Уляною Супрун відвідали медичний центр «100% життя», створений Всеукраїнською мережею ЛЖВ.

Центр, який є частиною електронної медичної системи eHealth, надає послуги як пацієнтам загального потоку, так і представникам спільноти людей, що живуть з ВІЛ, та представникам груп ризику. Гості познайомилися з лікарями та пацієнтами центру, розпитали про принципи та стандарти його роботи. Сучасне обладнання для гінекологічного кабінету у цьому центрі придбано на кошти, надані Фондом Олени Пінчук.

28 травня на Арт-заводі Платформа в Києві відбувся спеціальний благодійний Кураж Базар, гостем якого на запрошення Фонду Олени Пінчук став Елтон Джон, легендарний співак та засновник фонду по боротьбі зі СНІДом. Тисячі киян приєдналися до нього цього дня – близько 4,5 тисяч відвідувачів завітало на благодійний ярмарок. І більшість з них взяли участь у освітній програмі, спрямованій на здоровий спосіб життя та безпечну поведінку. Кульмінацією дня стало звернення знаменитого музиканта до українців, організоване радіо Хіт FM, та інтерв’ю сера Елтона ведучим – у прямому ефірі радіостанції його слухали майже 900 тисяч чоловік. Загалом радіоаудиторія цього дня, присвяченого темі СНІДу, склала майже 2,4 мільйона слухачів.

В рамках перебування Елтона Джона у Києві Фонд Олени Пінчук за партнерської підтримки Арт-заводу Платформа, Кураж Базару, Всеукраїнської Мережі ЛЖВ та радіо ХIТ FM розробив та провів інформаційну благодійну акцію «День з Елтоном Джоном», метою якої є профілактика і залучення українців до боротьби зі СНІДом в Україні.

Гості заходу відвідали фотовиставку, яка присвячена історії 11 років спільної діяльності Фонду Олени Пінчук та СНІД-Фонду Елтона Джона. Відвідувачам виставки був показаний міжнародний арт-проект, створений одним із найвідоміших сучасних художників Ай Вей Веєм на прохання Елтона Джона.

Радіо Хіт FM з інтерактивної студії вело спеціальні репортажі та проводило спеціальні інтерв’ю з учасниками та гостями акції в реальному часі із трансляцією по всій території Арт-заводу Платформа. Музична програма ефіру була повністю присвячена творчості Елтона Джона.

Багаторічний партнер Фонду Олени Пінчук – Всеукраїнська Мережа ЛЖВ представила інтерактивну програму, до якої увійшли квести (близько 560 учасників), освітній лекторій (більше 240 слухачів) та лабіринт, тестування на ВІЛ тощо. Відомі українські медійники та активісти читали лекції, зокрема, про толерантність та недискримінацію, про сексуальну просвіту та біологію сексуальності.

Упродовж дня працював безкоштовний пункт швидкого тестування на ВІЛ, де пройшли тест 980 чоловік. Альянс громадського здоров’я потягом дня проводив тренінги щодо сексуального здоров’я, а також розповсюдив під час акції більше 2 000 презервативів. Крім того, фахівці Альянсу провели 240 тестів на ВІЛ, сифіліс та гепатити.

5 000 відвідувачів завантажили мобільний додаток від Всеукраїнської мережі ЛЖВ та пройшли онлайн-тестування, що визначає ризик можливого інфікування на ВІЛ. Першими цей тест цього дня випробували Елтон Джон та голова правління СНІД-Фонду Елтона Джона Девід Ферніш.

Сер Елтон відвідав фотовиставку, яка присвячена історії 11 років спільної діяльності Фонду Олени Пінчук та СНІД-Фонду Елтона Джона, провів зустріч з українськими борцями зі СНІДом та поспілкувався з ВІЛ-позитивними людьми. А також через радіоефір звернувся до українців зі словами любові до України та закликом не полишати зусиль у боротьбі зі СНІДом.

Під час благодійного заходу було зібрано 450 тисяч гривень, вони будуть спрямовані на підтримку освітнього центру для молоді у Києві, який створює Фонд Олени Пінчук. Елтон Джон завітав до приміщення, де буде розташовано центр, та залишив свій автограф на стіні. Наступного дня він відвідав перший медичний центр у Києві, створений спільнотою ВІЛ-позитивних пацієнтів.

Елтон Джон відвідав зіркову алею благодійного ярмарку, де відомі українські музиканти та телеведучі продавали свої речі, щоб зібрати благодійні пожертви на боротьбу зі СНІДом. Спеціально для знаменитого гостя відвідувачі ярмарки влаштували флешмоб – вони хором заспівали його пісню та привітали його оплесками.

Цього ж дня співак приїхав у приміщення майбутнього освітнього центру для молоді, який найближчим часом запустить Фонд Олени Пінчук та на підтримку якого будуть спрямовані кошти, зібрані на благодійному Кураж Базарі. Він оглянув майданчик, де буде працювати центр, та залишив на стіні свій автограф. Також він разом з Девідом Фернішем, головою правління СНІД-Фонду Елтона Джона, та з Оленою Пінчук написав на цій стіні фразу, яку співак вимовив під час його знаменитого концерту 2007 року у Києві: «Зупинмо СНІД разом!».

Цей захід став продовженням комплексної програми та інформаційної кампанії, спрямованої на профілактику і боротьбу зі СНІДом в Україні, яку Фонд Олени Пінчук вже понад 10 років реалізує у партнерстві з Фондом Елтона Джона та іншими організаціями. Напередодні, ввечері 27 травня, на великому екрані головної сцени Кураж Базару був показаний запис вже легендарного концерту, який співак дав на Майдані Незалежності в Києві у червні 2007 року і на якому він звернувся до всіх українців із закликом «Зупинимо СНІД разом!».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Елтон Джон, Девід Ферніш та Олена Пінчук відвідали медичний центр «100% життя»
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 69 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz