Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Нефть, газ, энергетика » 2018 » Декабрь » 10 » «Енергоефективні школи» визнані кращим партнерським проектом в Україні

Размещение новостей компаний

«Енергоефективні школи» визнані кращим партнерським проектом в Україні

Распечатать: «Енергоефективні школи» визнані кращим партнерським проектом в Україні | Комментировать: «Енергоефективні школи» визнані кращим партнерським проектом в Україні
Освітня програма ДТЕК «Енергоефективні школи» перемогла в конкурсі Глобального Договору ООН* в номінації «Планета». Змагалися 36 компаній з України та Білорусі.

Переможців визначали європейські експерти, представники Глобального договору ООН з України, Швейцарії та Лівану.

Тетяна Сахарук, Голова Глобального договору ООН в Україні: "Ми дивилися, наскільки інноваційним є проект, наскільки велику кількість людей він покриває і який його внесок у соціально-економічний розвиток громади. «Енергоефективні школи» охоплюють величезну кількість молодих людей, які здатні змінювати країну на краще. Завтра, коли вони стануть дорослими людьми , вони зможуть застосувати свої знання з енергоефективності».
Енергоефективні школи - інноваційна програма навчання з енергоефективності для дітей 14-16 років, сертифікована Міністерством освіти України. Складається з двох курсів - з енергоефективності, з управління ЖКГ - і онлайн-гри. Проекту 6 років; в цьому навчальному році в ньому бере участь майже 1000 шкіл з 23 областей України. Програма розроблена за підтримки ДТЕК Інститутом місцевого розвитку.

Тетяна Оверіна, директор з регіональної політики ДТЕК Енерго: «Наша мета - навчити дітей економити, раціонально вести домашнє господарство, дбайливо ставитися до використання ресурсів. Для цього потрібні реальні знання, і ці знання - не з простих. Ми починали з двох підручників, а сьогодні «Енергоефективні школи» - повноцінна освітня програма, яка за 5 років охопила 270 тисяч українців. Люди охоче залучаються до проекту, оскільки він відповідає багатьом насущним завданням. Сім'ї школярів, які беруть участь в проекті, економлять по 20-25% на комунальних послугах. Зараз ми плануємо розробити мобільний додаток, який буде ще зручніше для учнів і дозволить проходити курс без Інтернету. І готуємося вийти за кордон - адаптуємо програму для сусідніх Білорусі та Польщі, які зацікавилися нашим курсом».

Проекти-переможці будуть представлені в The Global Opportunity Explorer. Це найбільша в світі платформа для презентацій рішень, що стосуються сталого розвитку.

У минулому році проект «Енергоефективні школи» став найкращим в номінації «Внесок у досягнення Цілі сталого розвитку ООН № 12», а в 2015 отримав гран-прі Всеукраїнського конкурсу «Кращі соціальні проекти України».
Безкоштовна онлайн-платформа проекту - тут: energyschool.org.ua.


*Мережа Глобального договору ООН в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact – ініціативи ООН, яка поєднує ООН та компанії по всьому світу, виступає транслятором Цілей Сталого Розвитку, є діалоговою платформою бізнесу, інвесторів, громадянського суспільства, трудових організації, органів місцевого самоврядування та уряду.

________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: «Енергоефективні школи» визнані кращим партнерським проектом в Україні
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 110 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz