Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Дистрибьюция и торговля » 2018 » Ноябрь » 22 » Епіцентр підключив продажі в розстрочку

Размещение новостей компаний

Епіцентр підключив продажі в розстрочку

Распечатать: Епіцентр підключив продажі в розстрочку | Комментировать: Епіцентр підключив продажі в розстрочку
В Україні запустили нову програму розстрочки на побутову техніку та електроніку, завдяки якій покупки можна оплачувати частинами з незначною переплатою. Нова програма працює в разі купівлі товарів у національної мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр» та через сайт 27.ua, а кредитування забезпечується сервісами «Оплата частинами» з мінімальною комісією 0,01% та «Миттєва розстрочка» – 2,9%.

«Тепер купити нову техніку можна відразу, а оплачувати витрати рівними частинами до 25 платежів, – говорить керівник напрямку з роботи з торговельними підприємствами Євген Васильцов. – Для цього не потрібно жодних довідок, документів і погоджень, достатньо лише мати картку ПриватБанку, а оформлення кредиту триває 30 секунд, як і звичайна оплата карткою».

Оплата частинами для клієнтів ПриватБанку оформлюється автоматично прямо на касі магазинів «Епіцентр», а договором з усіма необхідними реквізитами є касовий чек. Щоб оформити покупки на 27.ua, покупцеві достатньо вибрати бажаний товар на сайті та спосіб оплати «Миттєва розстрочка», зазначивши реквізити своєї платіжної картки.

Національна мережа гіпермаркетів «Епіцентр» – лідер роздрібної торгівлі в Україні, що надає можливість придбати якісний товар для будівництва та ремонту, cаду й городу, а також скористатися численними додатковими послугами на території всієї України.
______________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 94 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz