Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2018 » Февраль » 28 » Ericsson буде використовувати технології штучного інтелекту (AI)

Размещение новостей компаний

Ericsson буде використовувати технології штучного інтелекту (AI)

Распечатать: Ericsson буде використовувати технології штучного інтелекту (AI) | Комментировать: Ericsson буде використовувати технології штучного інтелекту (AI)
У ході Всесвітнього конгресу мобільних технологій Ericsson (NASDAQ:ERIC) представив новий корпоративний підхід, заснований на використанні технологій штучного інтелекту на рівні всієї компанії і в процесі роботи з клієнтами.

Ericsson буде застосовувати технології штучного інтелекту (AI) для самооптимізації, підвищення ефективності та забезпечення оптимального користувальницького досвіду.

Ericsson Research розвиває свої компетенції в області машинного навчання і штучного інтелекту з 2007 року. На даний момент компанія має сотні патентів у даній області, які охоплюють безліч напрямків - від базових технологій машинного навчання до провідних технологій глибокого навчання і алгоритмів навчання з підкріпленням, а також чат-ботів з підтримкою технологій NLP і розпізнавання образів.

Приклади можливостей технологій штучного інтелекту для оптимізації мобільних мереж:

• Використовуючи технології штучного інтелекту, Ericsson вдвічі скорочує час хендовера між стільниками – зменшує число обривів голосових з'єднань і скорочує час, потрібний оператору для налаштування та обслуговування.
• Аналогічно, алгоритми машинного навчання дозволяють прогнозувати мобільний трафік і динамічно переводити стільники в сплячий режим. Таким чином досягається скорочення споживання електроенергії 10% без негативного впливу на якість обслуговування абонентів.
• Ericsson використовує технології штучного інтелекту для запобігання перебоям, надаючи конкретні рекомендації персоналу центру експлуатації мережі, що дозволяє скоротити потребу в послугах технічних фахівців на 30%.

Агенти, здатні до самонавчання, використовуються у віртуалізованому ядрі (vMME) для першого в світі автомасштабування віртуалізованих функцій мережі (VNF) з використанням методів глибокого навчання з підкріпленням. Це може підвищити продуктивність систем на 25% в порівнянні параметрами, встановленими за замовчуванням.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Ericsson буде використовувати технології штучного інтелекту (AI)
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 220 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz